Gość: gosc IP: *.speed / *.speed-net.pl 20.02.06, 14:45 Czy ktos byl na rozmowie kwalifikacyjnej do PCM (Polskie Centrum Marketingowe) na stanowisko konsultant? Jakie pytania, jak bylo itp? Bede wdzieczny za wszelkie informacje.. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj