Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Wysyłanie CV pocztą tradycyjną

09.02.07, 12:08
    Zaczynam dopiero szukac pracy więc moje pytanie może się wydawać smieszne ale
    ja naprawde nie wiem.
    Czy wysyłając swoją aplikację na pewne stanowisko pocztą mogę odręcznie
    napisac adres na kopercie czy to bedzie źle widziane u pracodawcy.
    Jakiej wielkosci powinna byc koperta?
    Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
    Obserwuj wątek
      • spacecoyote Re: Wysyłanie CV pocztą tradycyjną 09.02.07, 12:35
        Koperta musi byc A4, nie zginaj CV - ale wyjdzie Ci drogo, bo teraz placi sie
        nie tylko za ciezar przesylki, ale i za wielkosc. Nie mozesz wysylac emailem?
        Przy kilkudziesieciu podaniach robi to roznice w kosztach.

Ja zawsze drukowalam naklejki z adresem, ale jezeli nie masz takiej mozliwosci,
        nie przejmuj sie, nikt nie skresli Twojego podania z takiego bzdurnego powodu.
        Poza tym w powaznych firmach koperte otwiera admin assistant / sekretarka i
        osoba przeprowadzajaca rekrutacje nawet jej na oczy nie widzi.
      • Gość: gdy Re: Wysyłanie CV pocztą tradycyjną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 12:42
        > Czy wysyłając swoją aplikację na pewne stanowisko pocztą mogę odręcznie
        > napisac adres na kopercie czy to bedzie źle widziane u pracodawcy.

Możesz napisać adres odręcznie (no chyba, że masz bardzo brzydkie i nieczytelne
        pismo). Wydaje mi się, że najważniejsze jest to co znajduje się w kopercie, a
        nie sposób adresowania.

> Jakiej wielkosci powinna byc koperta?
        Jeżeli w środku będą kartki A4, to koperta powinna być takich samych rozmiarów.
      • Gość: scin Re: Wysyłanie CV pocztą tradycyjną IP: 195.116.246.* 09.02.07, 20:47
        yyy...czy to już nie jest przesada? adres na kopercie jest dla listonosza,
        który ma dostarczyc przesyłkę pod wskazany adres. Jeżeli dla kogos ma znaczenie
        czy kandydat nakleił adres czy napisał go odręcznie to z całą pewnością dla
        takiej firmy nie warto pracować. Już wystarczająca niedogodnością jest dla
        bezrobotnego wydawanie 4, 50zł na polecony (priorytet, bo wiadomo jak PP
        działa), tylko dlatego, ze ktoś przedkłada tradycyjną pocztę nad elekroniczną.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka