Gość: trampek IP: *.chello.pl 10.10.07, 19:22 Czy ktoś wie coś lub pracował w firmach Measure, Trotec, Avia, ATEM? Jakie zarobki, jakie warunki, jacy ludzie, jaka atmosfera?? Dzięki za wszelkie info. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj