Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Measure, Trotec, Avia, ATEM

    IP: *.chello.pl 10.10.07, 19:22
    Czy ktoś wie coś lub pracował w firmach Measure, Trotec, Avia, ATEM? Jakie
    zarobki, jakie warunki, jacy ludzie, jaka atmosfera?? Dzięki za wszelkie info.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka