Dodaj do ulubionych

praca w oddziale

03.11.15, 21:41
Witam,
Proszę o informację jak wygląda praca w oddziale - mała miejscowość. Czy plany są realne, jaka atmosfera jest teraz w firmie.

Będę wdzięczny za każdą informację.
Obserwuj wątek
  • obronakonieczna Re: praca w oddziale 06.11.15, 20:46
   Podejrzewam, że jest tak:
   Kredyty - plany od 4 lat nie są realne, więc prowadzi się kanibalizm kredytowy (stare kredyty zastępuje się nowymi ekspozycjami), pożyczkami dla fizycznych finansuje się branże zagrożone (chociaż zawsze można zmienić EKD, jak ma być czysto w papierach), itp
   Depozyty/Fundusze podobnie, ale z większą finezją ...
   cóż atmosfera, strachu?
   ? bientôt 1jean
  • 1jean Re: praca w oddziale 09.11.15, 10:35
   Myślałem, że po fuzji z BNP trochę poprawi się sytuacja w Oddziałach. BNP był dość dobrze postrzegany przez pracowników. A jak reguonalni dyrektorzy?
   • obronakonieczna Re: praca w oddziale 11.11.15, 14:54
    jak sądzę, Regionalni za wszelką cenę chcą utrzymać stołki a to ma bezpośrednie przełożenie na morale Doradców - będą dociskać dyrektorów a Oni z kolei "sprzedaż".
    Można się zastanowić, czy będą bez krytykanctwa i z pełnym poświęceniem realizować kierunki biznesowe nowych właścicieli - uważam, że nie. Takie sobie "udawane orgazmy" ... zamiast faktycznej zmiany. Jeśli się mylę, to przepraszam
  • robert654321 Re: praca w oddziale 16.11.15, 08:48
   To co się dzieję obecnie w BGŻ BNP to jakaś parodia. Zmiana premiowania weszła od pazdziernika. Brak realizacji planów za poprzednie miesiące. Nie wiadomo czy wypłacona zostanie premia za 3Q. Premia za 2Q wypłacona po terminie ustalonym w regulaminie.
  • istnycyrk Re: praca w oddziale 12.12.15, 14:47
   jest gorzej, plany wzrosły , wymagania też, mam wrażenie, że skonsolidowali to, co najgorsze dla pracowników z obu banków i nam serwują , poza tym na obecnym etapie, to jeden wielki chaos
   • obronakonieczna Re: praca w oddziale 18.12.15, 19:13
    może jak odejdzie wreszcie tezet, będzie bardziej produktywnie?
    większe przychody (prawdziwe), mniej zadęcia?
    • el_fantasma Re: praca w oddziale 20.12.15, 22:24
     Ale nadal niepłatne nadgodziny za wiedzą, a wręcz z nakazu przełożonych. Ta ilość zadań, które teraz robimy nie jest możliwa do wykonania w ośmiogodzinnym czasie pracy. Przydałaby się PIP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka