Gość: adi
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
28.02.08, 18:00
Czy w samorządzie będą podwyżki płac? Według jakich norm ustala się
wysokość pensji? Czy podwyżki należą się też pracownikowi który
pracuje 2 miesiące? Jakie wykształcenie na stanowisko referenta i
jaki staż?
Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tych kwestii.