Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w samorządzie

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.08, 18:00
    Czy w samorządzie będą podwyżki płac? Według jakich norm ustala się
    wysokość pensji? Czy podwyżki należą się też pracownikowi który
    pracuje 2 miesiące? Jakie wykształcenie na stanowisko referenta i
    jaki staż?
    Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tych kwestii.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka