Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Dr. Müller Pharma

    IP: *.chello.pl 05.11.08, 20:26
    Witam,

    szukam osób pracujących w tej firmie obecnie lub przeszłości, jaka jest
    atmosfera w firmie, jakie perspektywy? Czy na stanowisku telemarketera jest
    umowa zlecenie czy o pracę?

    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • Gość: agl Re: Dr. Müller Pharma IP: *.chello.pl 09.11.08, 15:24
        Ponawiam temat.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka