Gość: agl IP: *.chello.pl 05.11.08, 20:26 Witam, szukam osób pracujących w tej firmie obecnie lub przeszłości, jaka jest atmosfera w firmie, jakie perspektywy? Czy na stanowisku telemarketera jest umowa zlecenie czy o pracę? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj