Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 19:43
    Witam. Dostalem propozycje pracy jako PH w Aviko. Jestem z srodkowej Polski a
    na rozmowe zapraszają mnie do siedziby - Gdynia. Nie wiem jakie tam panują
    warunki.i czy oplaca mi sie tam wogole jechac.Ale kto nie szuka ten nie
    znajdzie. Bede wdzięczny jeśli ktos mi cos podpowie. Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • rraaddeekk Re: Aviko PH 25.02.09, 01:16
        Warunki w Gdyni: pochmurno, możliwe opady deszczu ze śniegie temp.
        od -3 do 2 stopni C

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka