Gość: Maciej
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.02.09, 19:43
Witam. Dostalem propozycje pracy jako PH w Aviko. Jestem z srodkowej Polski a
na rozmowe zapraszają mnie do siedziby - Gdynia. Nie wiem jakie tam panują
warunki.i czy oplaca mi sie tam wogole jechac.Ale kto nie szuka ten nie
znajdzie. Bede wdzięczny jeśli ktos mi cos podpowie. Pozdrawiam