05.09.11, 21:10
Na Dworcowej od jakiegoś czasu działa sklep kosmetyczny, jak oceniacie jego asortyment? Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka