Dodaj do ulubionych

chamstwo w PUP

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 15:09

dlaczego niktnie zareaguje na jawne oszukiwanie szukajacych pracy przez
"panie" ktore tam pracuja?? oferty zpraca wystawiane sa zkilkudniowym
opoznieniem tak aby najpierw dac znak swoim...albo w ogole sie nie
pojawiaja..
bylem osobiscie swiadkiem jak przyszedl petent by dac ogloszenie ze
zatrudni pracownikana to pani z urzedu kazala mu sie wstrzymac z tym
mowiac ze ma kogos "akurat" na to stanowisko po czym zaczelawykonywac
telefon....skandal i to za pieniadze nasze podatnikow...
Obserwuj wątek
      • bocian20 Re: chamstwo w PUP 03.05.05, 13:40
        święte słowa panie tam pracujące zachowują się jak bogowie a nas poszukujących
        pracy traktują jak życiowych nieudaczników zręsztą w innych urzędach nie jest
        lepiej.A może zamienili by się z nami miejscami??????????????
        • kow3l Re: chamstwo w PUP 03.05.05, 23:18
          Niestety tak bywa w urzedach. Jak to chyba Peja mowil - Panie pija kawe w
          urzedowym czasie pracy ;) Niestety kompetencje osob pracujacych w urzedach,
          zwlaszcza w ZUSie i jak mowicie w UP, sa kiepsciutkie. No coz ale nic na to nie
          poradzimy...Tak bylo jest i bedzie
          • kow3l Re: chamstwo w PUP 21.01.06, 01:19
            Hmmm dementuje moj pierwszy post sprzed dawna. Dzisiaj zalatwialem pare rzeczy
            w UP. Troche sie nastalem i nalatalem po pokojach, a Panie tam pracujace byly
            bardzo mile. Wiec chyba tak zle nie jest. Nie wiem niby czemu tez wczesniej sie
            dalem nabrac na to,ze jak pracuje w urzedzie to jest kicha. Moze praca
            rzeczywiscie nie jest trudna,ale wszystko bylo zalatwione z usmiechem.
            Patrzylem tez na innych, co zalatwiali tam swoje sprawy i tez nie
            zauwazylem,zeby ktos byl niefachowo obsluzony. Wydaje mi sie,ze poprostu samo
            slowo "urzad" (niewazne czy ZUS czy UP , fiskus itd) dziala na nas jak plachta
            na byka
        • Gość: migota Re: chamstwo w PUP IP: 83.238.225.* 16.02.06, 19:28
          PUP tylko dobrze brzmi z nazwy a w rzeczywistosci jest inaczej. Jest jedno
          wielkie chamstwo i bałagan. Dla was bezrobotny jest niczym i nic nie robicie by
          było lepiej. Jak mam do was iść to choruje tydzień przed i tydzień po. Weźcie
          się wreszcie za siebie.
    • Gość: kaka Re: chamstwo w PUP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 12:04
      To prawda panie z pokoju nr 2 w PUP sa bardzo chamskie i niekompetentne.
      Dlaczego jezeli przychodzi się do urzedu, który ma się zajmować sprawami
      społecznymi trzeba byc traktowanym jak zwyczajna szmata. Przecież w to miejsce
      przychodzą setki zdesperowanych Ostrowian. To drodzy włodzarze nie dziwmy się,
      pożniej ze wasze urzedy maja opinie najbardziej skorumpowanego dziadostwa.Jakie
      prawo panie te maja wyrzucac kogoś za drzwi bo one własnie przeprowadzaja sobie
      prywatna rozmowe z panstwowego telefonu!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje ze władze PUP w
      koncu zwróca uwage na to kogo zatrudniają.Tymże paniom nawet nie chce sie
      przewertować swoich zeszytów zeby cokolwiek znalezc i wyrzuca sie petenta niech
      sobie sprawdzi numer. Od czego one tam w koncu są, jak nawet nie wiedza co i
      gdzie maja w swoim zeszycie. Czy az tyle tych ofert maja zeby nie wiedziec
      jakie sa aktualne i gdzie je znależc?
    • mamagroszka Re: chamstwo w PUP 27.11.05, 20:41
      Pamietam jak dzis. Zarejestrowalam sie jako absolwentaka w Urzedzie Pracy. Bylam
      swiadkiem jak rejestrowala sie dziewczyna po studiach. Miala dwa fakultety i
      kilka dodatkowych kursow. Pinda w urzedzie wysmiala ja i zapytala: "I po co Pani
      to bylo? Teraz bezrobotna." Myslalam, ze padne trupem. Zreszta mnie nie lepiej
      traktowano w tym przybytku. Zwlaszcza jak poszlam na staz absolwencki. Ale to
      bylo juz 7 lat temu i szczesliwie nie musze tam wracac, czego wszystkim zycze.
      Pozdrawiam
    • Gość: ania Re: chamstwo w PUP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.05, 17:08
      To jeszcze nic.Sześc lat temu zaraz po maturze(nie miałam jeszcze studiów) zarejestrowałam się PUP(Wrocław),przez ponad rok czasu nie otrzymałam żadnej oferty pracy,a do tego jak zapytałam o organizowany przez urząd kurs nie pamiętam już co to był za kurs zajebiście małopwata baba odpowiedziała mi,że nie kwalifikuję się na żaden kurs,bo jestem wykształcona i mam maturę,więc nie potrzebne jest mi żadne dokształcanie i powinnam się cieszyć,że nie pracując mogę korzystać bezpłatnie ze słuzby zdrowia.Dlatego uważam,ze taka instystuję jaką jest PUP powinno się definitywinie zlikwidować raz na zawsze.Ile było by zaoszczędzonych pieniędzy dla Państwa.Wszytskie w/w urządy działają tak samo bez względu na miasto.
      • kow3l Re: chamstwo w PUP 29.11.05, 20:40
        Gość portalu: ania napisał(a):
        > małopwata baba odpowiedziała mi,że nie kwalifikuję
        > się na żaden kurs,bo jestem wykształcona i mam maturę,więc nie potrzebne jest
        > mi żadne dokształcanie i powinnam się cieszyć,że nie pracując mogę korzystać
        > bezpłatnie ze słuzby zdrowia.

Moglas jej odpowiedziec,ze i tak PUP do 26 roku zycia nie odprowadza za Ciebie
        skladki zdrowotnej, bo robia to Twoi rodzice i jestes ubezp.
    • Gość: asia Re: chamstwo w PUP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.05, 13:45
      Też uważam ,że należało by tam zrobić porządek. Ostatnio słyszałam o tym jak
      koleżanka dostała sygnał,że potrzebują do pracy w Male w Krotoszynie od swojego
      męża , który z kolei pracuje z mężem jednej z pracownic urzędu pracy.
      Koleżanka ta była na rozmowie kwalifikacyjnej , a oferta została wystawiona
      dopiero po dwóch dniach od niej. Z tego wynika ,że panie w Urzędzie dają sobie
      dwa dni na to ,żeby znależść pracownika wśród swoich znajomych. Jeżeli się to
      nie udaję to dopiero wtedy wystawiają ofertę. Zdarzyło wam się kiedyś ,że
      zadzwoniliście pod wskazaną ofertę w dniu jej wystawienia i było już nie
      aktuale? To jest właśnie to!!
    • Gość: Tony Re: chamstwo w PUP IP: *.icpnet.pl 18.01.06, 11:12
      jest chamstwo bo baby jak idziesz sie np podpisac jedza ciastka i normalnie
      przyjmuja, najpierw musza skonsumowac a pozniej cie obsluza...i robia to tak jak
      bym im pol rodziny wymordowal, dlatego pier$#$# pup w osw i juz mnie tam nie zobacza
        • kow3l Re: chamstwo w PUP 21.01.06, 01:20
          A umiescilem w nie tym miejscu gdzie chcialem,wiec jeszcze raz.

Hmmm dementuje moj pierwszy post sprzed dawna. Dzisiaj zalatwialem pare rzeczy
          w UP. Troche sie nastalem i nalatalem po pokojach, a Panie tam pracujace byly
          bardzo mile. Wiec chyba tak zle nie jest. Nie wiem niby czemu tez wczesniej sie
          dalem nabrac na to,ze jak pracuje w urzedzie to jest kicha. Moze praca
          rzeczywiscie nie jest trudna,ale wszystko bylo zalatwione z usmiechem.
          Patrzylem tez na innych, co zalatwiali tam swoje sprawy i tez nie
          zauwazylem,zeby ktos byl niefachowo obsluzony. Wydaje mi sie,ze poprostu samo
          slowo "urzad" (niewazne czy ZUS czy UP , fiskus itd) dziala na nas jak plachta
          na byka
    • justi710 Re: chamstwo w PUP 12.04.07, 12:34
      Ja jestem chora jak mam iść do Urzędu Pracy. Chamstwo na każdym kroku, człowiek
      czuje się tam poniżany, bo panie nie zawsze mają ochotę odpowiadać na pytania,
      a czasem rozmawiają o swoich sprawach nie zwracając uwagi że ktoś wszedł.
      Wiadomo, iż człowiek szukający pracy to człowiek zestresowany i nie chodzi tam
      dla przyjmeności a UP powinien raczej pomagać niż utrudniać. Ale cóż żyjemy w
      takich a nie innych realiach...
      • wielebny84 Re: chamstwo w PUP 12.04.07, 17:04
        Zatrudniając ludzi z klucza politycznego, trudno wymagać od nich 100%
        kwalifikacji. Znam osoby, które chciałyby pracować w urzędzie, no ale przegrały
        w nierównej walce o wakat.
        • karolina8484 Re: chamstwo w PUP 19.04.07, 08:57
          Słuchajcie ja pracuje w urzędzie ale nie w ostrowie i nie w PUP i nawet jak
          dzwonie po informacje do ostrowskiego PUP to kobiety przez telefon tez nie sa
          miłe. Gdybym ja była taka w stosunku do petenta jak one to już dawno bym była na
          dywanie u szefa. Ale nieraz sie nie da być miłą chocby się chciało bo sa ludzie
          i ludzie. Jeden kiedyś nie dostał tego co chciał bo mu się nienależało (bo ja
          sobie nie moge ustalac przecierz swoich przepisów tylko robię wszystko zgodnie z
          ustwaą) to wtedy mi dowalił ze mam sie bułką udławić i potem cham jeden
          przyszedł i sie zapytał czy mi bułka przeszła przez gardło bez problemów. Kiedys
          kobieta przyszla i miala nie te dokumenty co potrzeba i pokazuje jej co
          oznaczaja np. 3 gwiazdki przy danym wyrazie to stwierdzila ze gwiazdke to sobie
          moglam domalowac i zaczeła od głupka wyzywac a na kolezanke powiedziala ze
          wielce magister a w glowie pustka kiedy ta próbowała jej wytłumaczyc i pomóc. A
          są naprawde ludzie co zrozumieją ze tak musi byc pokazujemy im nawet zapis w
          ustawie jak maja watpliwosci i z takimi to się przyjemnie pracuje a nie jak
          jeden z drugim juz przychodza z nastawieniem ze my glupie i robimy zle i trzeba
          nas tepic. Napewno nikt z was nie chcialby byc na naszym miejscu i byc ponizanym
          przez niektórych bo to nic przyjemnego.
          • chantal10 Re: chamstwo w PUP 19.04.07, 10:35
            Są ludzie, którszy faktycznie nie dadzą sobie nic powiedzieć, bo oni przecież
            mają racje (nawet jak nie maja, to patrz punkt pierwszy :0 ). Ale jak babka do
            której sie dzwoni na dzień dobry jest opryskliwa, to faktycznie cos nie za
            bardzo ok ...
      • biedronk Re: chamstwo w PUP 13.05.07, 23:27
        Skoro tak wszyscy narzekaja to pora to zmienic! panie w urzedach pracy sa dla
        bezrbotnych , a nie odwrotnie: bezrobotni dla pan w PUP.
        ZA DLUGO TRWA TEN PROCEDER!!!
        URZEDNICZKI NIE ZDAJA SOBIE SPRAWY ,ZE PRZYJDZIE KIEDYS TAKI MOMENT ZE SAME
        STANA PRZED BIURKIEM W KOLEJCE PO ZASILEK. W PRZYRODZIE NIC NIE GINIE, KAZDY
        MUSI PRZEJSC FAZE BEZROBOCIA I DAWANIA RADY SOBIE Z TYM PROBLEM.
        co do pan z ZUSU W OSTROWIE WLKP WSZYSTKIE WYSLALAMBYM NA ZBIOROWE SZKOLENIA.
        KOMPLETNA NIEWEDZA W KAZDYM ZAPYTANYM WATKU UBEZPIECZENIOWYM. PO CO UTRZYMYWAC
        TAKI MOLOCH SKORO I TAK WSZYSTKIE ODPOWIEDZI SCIAGAMY Z INTERNETU. SKANDAL NAD
        SKANDALEM/ GODZINA 15sta WYBIJA W ZUSie WYCHODZA DAMY Z ZUSu ..... BEZ DALSZEGO
        KOMENTARZA.
        A JAK PRZYCHODZI O WYPLATE JAKIEGO KOLWIEK SWIADCZENIA Z TYTULU ODSZKODOWANIA
        NAGLE WSZYSCY POSIADAJA JEDYNA W SWOIM RODZAJU WIEDZE: NIE NALEZY SIE....
        • chantal10 Re: chamstwo w PUP 14.05.07, 09:07
          Używanie caps locka na forum oznacza krzyk i nie jest mile widziane, dlatego
          proszę następnym razem o powstrzymanie się od tego i o pisanie małymi literkami.
          Chcesz krzyczeć - proszę bardzo, ale to nie forumowicze zawinili, żebyś na nas
          podnosił/a głos.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka