20.03.14, 11:44
Próbowałyście robić ozdoby metodą quillingu?
Ja pomagałam ostatnio siostrze robić kartki świąteczne, to naprawdę świetna sprawa i wciąga!
Ozdoby wychodzą piękne i nietypowe.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka