rewelka.90 20.03.14, 11:44 Próbowałyście robić ozdoby metodą quillingu? Ja pomagałam ostatnio siostrze robić kartki świąteczne, to naprawdę świetna sprawa i wciąga! Ozdoby wychodzą piękne i nietypowe. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj