26.11.04, 10:34
chcę uszyć sobie sama fajną pluszową torbę, kompletnie nie mam pomysłu na
wzór- forumowicze powiedzcie mi gdzie mogłabym podejrzeć jakieś misiowate
torby!Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • a19a24 Re: SZYCIE 26.11.04, 11:04
      Tu są torebeczki oryginalne:
      www.wylegarnia.pl/goscinna22.php
      Na ich stronie wystawiają się też inne osoby, które robią torebki. Myślę, że
      warto czasem robić coś na "żywca" bez planu i projektu... ja tak zawsze robię.
      Jak nawet coś zaplanuję to i tak wszystko zaraz zmieniam bo nie moge poprostu
      trzymać się zasadwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka