niunia_martunia 26.11.04, 10:34 chcę uszyć sobie sama fajną pluszową torbę, kompletnie nie mam pomysłu na wzór- forumowicze powiedzcie mi gdzie mogłabym podejrzeć jakieś misiowate torby!Pozdrawiam! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a19a24 Re: SZYCIE 26.11.04, 11:04 Tu są torebeczki oryginalne: www.wylegarnia.pl/goscinna22.php Na ich stronie wystawiają się też inne osoby, które robią torebki. Myślę, że warto czasem robić coś na "żywca" bez planu i projektu... ja tak zawsze robię. Jak nawet coś zaplanuję to i tak wszystko zaraz zmieniam bo nie moge poprostu trzymać się zasad Odpowiedz Link