Dodaj do ulubionych

toxicloki - odezwij się

11.03.05, 15:54
wiem, że jesteś z Trójmiasta. Mam kila pytań dot. decoupagu . Możemy
porozmawiać na gg. mój mail aksag@wp.pl
Obserwuj wątek
    • toxicloki Re: toxicloki - odezwij się 11.03.05, 16:09
      hahaha... no, takiego watku tu jeszcze nie bylowink jesli masz pytania, napisz do
      mnie na gazetowego najlepiejwinkgg mam, ale odpalam raczej sporadyczniewink
    • niccole Re: toxicloki - odezwij się 11.03.05, 16:44
      hej. Sorki za śmiałość. hihi. Ale zasadniczo chodzi mi o to, gdzie nabędę kraka
      w Trójmieście. Chcę zacząć od tworzenia metodą serwetkową na butelkach i
      zastanawiam się co by było najwłaściwsze do zastosowania /jaki rodzaj kraka/ -
      chodzi mi o niedrogi ale skuteczny. A że widzę, żeś doświadczona w tej
      dziedzinie - i z całą pewnością jesteś dobrze poinformowana to poprosze o radę
      w tej kwestii. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
      • toxicloki Re: toxicloki - odezwij się 11.03.05, 18:21
        moim zdaniem najlepszy jest krak talensa, niestety dosc drogi. produkty mozesz
        kupic w wiekszosci plastykow, zajrzyj do storma - tam maja spory asortyment. tak
        naprawde po plastykach trzeba pochodzic zeby sie zorientowac gdzie co jest, bo
        niestety nie we wszystkich mozna trafic na produkty w kompleciesad
        • kasiaba1 Re: toxicloki - odezwij się 11.03.05, 19:11
          Krak w stormie?? Toxi, ty to chyba masz dziś optymistyczny nastrój big_grin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka