Hej
Mam jeszcze jedno pytanko,które od pewnego czasu mnie nurtuje. Z racji już
przepełnionych pomieszczeń u mnie i u znajomych przedmiotami wykonanymi
również w decu chciałabym wystawić kilka z nich na Allegro. Po prostu
spróbować takiej sprzedaży, co prawda nie wiem czy to dobry pomysł ale chyba
warto spróbować. Dodam, że moi znajomi również mają ciekawe dojścia do np
surowych skrzyneczkek różnego rodzaju itp., ja posiadam dużo różności
gromadzonych od pokoleń

uwielbiam stylowe rzeczy, wyszukiwane na pchlich
targach

Część z nich postanowiłam pchnąć dalej z racji braku miejsca.

Zreszta same wiecie jak to jest kiedy sterta różności zaczyna "zarastać"
dom

Prosze Was o poradę jak np pakować butelki czy obrazki, które będę
chciala wysłać? wiem oczywiście, że to musi być folia bąbelkowa czy styropian
ale skad go brać?no i skad brać pudełka?myślałam nawet o pudełkach po butach.
Ale nie wiem czy to wizualnie sie sprawdza. Prosze napiszcie jakie stosujecie
metody pakowania.?
POzdrawiam gorąco