19.10.05, 22:59
Wiecie może gdzie można tanio kupić ramki kwadratowe-takie, w które można
wpasować serwetkę. Widziałam takie na czeskiej(?) stronie decu. Wiem, że w
jednym ze sklepów internetowych są, ale trochę drogo. A to ta strona z takimi
ramkami:arnika.samnet.cz/galerie1a.htm trzymajcie się ciepło w tą
zimną nockęsmile
Obserwuj wątek
      • k_izydorczyk Re: ramki 20.10.05, 13:16
        Nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale np. we Wrocławiu można w kilku miejscach
        zamówić takie ramki robione na wymiar. M.in. na ASP i w Tel-Penie, ale też
        nawet w zwykłej Castoramie. I na pewno jest jeszcze wiele innych tańszych lub
        drozszych miejsc. Zapewne w Twojej miejscowości znajdzie się jakiś punkt, w
        którym są robione ramki na zamówienie. Zazwyczaj masz wtedy do wyboru różne
        profile, podajesz rozmiar, który Cię interesuje i jużsmile Można zamawiać ramki
        surowe, gładkie, rzeźbione, frezowane, malowane, postarzane, złocone, proste i
        bardziej wymyślne, szersze i węższe, wybór jest ogromny. Zależny tylko od
        Ciebie, Twoich potrzeb i wyposażenia portfelasmile) Może w jakiejś Panoramie Firm
        coś znajdziesz?
        • ania008 Re: ramki 20.10.05, 15:44
          wielkie dzięki-nie pomyślałam o zamówieniu tych ramek. Jednak wciąz w grę
          wchodzi cena. Najbardziej satysfakcjonująca jest taka jak za ramki z Ikei-6zł za
          3szt, szkoda że są prostokątne.
          • k_izydorczyk Re: ramki 20.10.05, 15:55
            Ani ja kiedyś na ASP zamawiałam ramki na obrazki dla synka, miały format
            19,5cmx19,5cm, profil szeroki na 2cm, gładki, delikatnie wyoblony i zapłaciłam
            2zł za szt. (z szybką,"plecami" i z zawieszką), fakt, że nie miałam ich od
            ręki - czekałam tydzień. To większe ramki niż te Ikeowe, więc wyszło nawet
            taniej.
    • paulinka354 Re: ramki 20.10.05, 23:19
      Szukaj sklepów dla plastyków ogromny wybór ramek drewnianych ceny od 7.50 zł
      Jesli jesteś z Trójmiasta to Gdańsk ul. Piwna proponuje poszukać szklarza oni
      często oprawiają obrazy lub plakaty i za małe pieniądze robia ramki
      Jeśli chodzi o sklepy internetowe to wciąż szukam nowych i ogólnie do decoupage
      znalazłam
      www.dadaleria.pl/
      www.napoddaszu.abc24.pl/default.asp
      www.napoddaszu.abc24.pl/default.asp
      www.hand-made.pl/
      www.kreateria.pl/
      www.naszehobby.pl/
      www.qnszt.pl/catalog.html
      www.serwetki.xn.pl/
      serwetkiloki.w.interia.pl/
      serwetnik.abc24.pl/default.asp
Inne wątki na temat: