napiszcie coś więcej bo szukam i szukam ale tylko gotowe wyroby znajduję

wiem ze trzeba miec wąskie paski papieru (jak wąskie), klej (ale jaki, magic
glue?) i jakas igle do zawijania

no i jak to zawijac

moze gdzies sa juz
jakies wyjasnienia?. naczytalam sie po angielsku a teraz chcialabym jakies
rozjasnienie