Dodaj do ulubionych

Problem z abażurem

05.04.06, 13:37
Mam problem kiedyś próbowałam decoupagu na abażurze był z papieru i co i pod
wpływem kleju zaczął się marszczyć. Nic z tym później nie można było zrobić.
Teraz kupiłam abażur z materiału, mam nadzieję że nie będzie się falował. Czy
ktoś próbował decoupagu na abażurze i czy wie jak to polakierować i czym
polakierować. Używam farb akrylowych i kleju wikol.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka