aloopa 25.11.06, 09:56 tijgertje, czy boki tej Twojej tacy(ze starymi listami) były bejcowane, czy to farba akrylowa? Bardzo mi się podoba. Chodzi o tę tackę- fotoforum.gazeta.pl/3,0,385658,2,8.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tijgertje Re: Pytanie do tijgertje 25.11.06, 10:27 Bejcowane, potem lakierowane bezbarwnym lakierem. Nastepnym razem dopisz sie do watku ze zdjeciem, jak sa nowe posty, to zagladam, bo adminki zaraz beda krzyczec, ze zasmiecasz forum. Odpowiedz Link