Dodaj do ulubionych

Pytanie do tijgertje

25.11.06, 09:56

tijgertje, czy boki tej Twojej tacy(ze starymi listami) były bejcowane, czy to farba
akrylowa? Bardzo mi się podoba.
Chodzi o tę tackę- fotoforum.gazeta.pl/3,0,385658,2,8.html
Obserwuj wątek
    • tijgertje Re: Pytanie do tijgertje 25.11.06, 10:27
      Bejcowane, potem lakierowane bezbarwnym lakierem. Nastepnym razem dopisz sie do
      watku ze zdjeciem, jak sa nowe posty, to zagladam, bo adminki zaraz beda krzyczec, ze
      zasmiecasz forum.
      • aloopa Re: Pytanie do tijgertje 25.11.06, 10:36
        Dzięki smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka