pracowniastylu 29.01.09, 22:04 Szukam osób, które chciałyby sprzedawać swoje wyroby (rękodzieło) w nowo powstającej galerii. Jesteś zainteresowana/y? Przyślij kilka zdjęć swoich wyrobów i napisz kilka słów o sobie. Zapraszam! Adres saadia@wp.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
satin.mat Re: ARTYŚCI! 19.03.09, 20:23 Czy mogę prosić o jakieś bliże informacje? W jakim mieście jesteście? Odpowiedz Link
wik2008 Re: ARTYŚCI! 20.03.09, 16:13 ile wynosi prowizja Gakerii, czy wy też pobieracie prowizje od przesyłki pocztowej tak jak ostatnio otwarta Galeria Jomke?????????????? Odpowiedz Link