29.01.09, 22:04
Szukam osób, które chciałyby sprzedawać swoje wyroby (rękodzieło) w nowo powstającej galerii. Jesteś zainteresowana/y? Przyślij kilka zdjęć swoich wyrobów i napisz kilka słów o sobie. Zapraszam! Adres saadia@wp.pl
Obserwuj wątek
    • satin.mat Re: ARTYŚCI! 19.03.09, 20:23
      Czy mogę prosić o jakieś bliże informacje? W jakim mieście jesteście?
      • wik2008 Re: ARTYŚCI! 20.03.09, 16:13
        ile wynosi prowizja Gakerii, czy wy też pobieracie prowizje od przesyłki
        pocztowej tak jak ostatnio otwarta Galeria Jomke??????????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka