Gość: Beki IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 01.02.02, 19:31 No to wychodze na moje przyjecie-bal! Ubrana, wypachniona i w szalenczym nastroju! Po drodze mam pytanie. Co macie w planach robic na weekend? Dla tych co pracuja, najlepsze zyczenia! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Agrest Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 01.02.02, 19:36 Jak nie bedzie wiatru jade rowerem do Lasku Polnocnego. Odwiedze babcie i bede przegrywal plyty. To chyba wszystkie plany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataliaa Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 01.02.02, 19:54 Beki baw się dobrze! I nie zapomnij napisać,jak się bawiłaś,bo nie wybaczylibyśmy Ci tego. :) A ja mam w weekend studia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pamela Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 01.02.02, 19:59 Juz sie chyba nasza Beki Bawi. Na poczatku moze jeszcze kazdy na kazdego patrzec, ale za pol godziny towarzystwo pewnie bedzie rozkrecone. :-) A co ja robie? Bawie dzieci i sobie troche poczytam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beki Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 16:51 Pomylka! Od poczatku byla dobra zabawa, bez zadnej rozgrzewki :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damian Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 12:39 Mysle sobie co teraz Nataliaa robi. Czy siedzi i patrzy sie w okno, czy pisze jakies notatki pod dyktando. Odpowiedz Link Zgłoś
andy_sz Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? 01.02.02, 20:35 Wlasnie dostalem taka prace do domu, ze wszystkie plany poszly w las. Weekend przy biurku bedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pati Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 01.02.02, 20:44 Ja sobie pojade tylko w sobote do Leborka w sprawach zluzbowych (na krotko), a potem caly weekend bede siedziala tez przed komputerem za biurkiem i wszystko co przywioze w sobote - opracowywala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damian Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 12:23 Posciagam troche piosenek, poogladam filmy i poszperam w komputerze. A jutro zamierzam odwiedzic kolegow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teddy Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 14:20 Mam zamiar isc z kumplami na piwko, potem troche poczytam i poslucham muzyczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataliaa Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 16:56 Damianku,prawie miałeś rację. Bo w chwili kiedy pisałeś ja przeglądałam z kolegą notatki na egzamin.A później był egzamin.i wcale się nie chwalę,że z Julką go zaliczyłyśmy. :) A myślałyśmy,że do września będziemy go zaliczać. :) Dzisiaj się uczyłyśmy. Bo wczoraj...cóż.Lubimy siedzieć w pubach. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agrest Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 17:05 Do ktorego pubu poszlyscie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agrest Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 17:05 To znaczy ze JUlka jest na Twoich studiach? A Julka to nie Twoja siostra? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataliaa Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 17:18 Zobacz na wątek "kocham lubie pozdrawiam",a zobaczysz kim jest dla mnie Julka. A byliśmy w pepe.W Italii nie było miejsc,wiec później była Karolinka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agrest Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 17:21 Ale mam braki. Gdzie jest Karolinka? Za co lubisz Pepe? Wiele osob mowi ze to dobra knajpka. Bylem raz i smakowaly mi nalesniki, zaskoczony jestem jednak ze tak duzo osob ja lubi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataliaa Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 17:25 Karolinka jest w Świcie. A za co pepe lubię,to nie napiszę,bo jeszcze zaczniecie się tam wybierać i nie będzie wolnego miejsca dla mnie ;) Całkiem niedawno poszłam tam ze znajomymi i nie mieliśmy gdzie usiąść i byłam zła,bo największy stolik zajmowały osoby,którym kiedyś na jakiejś imprezie zachwalałam pepe. Więc nic nie mówię. ;) Ale pozdrawiam barmanki,które wczoraj bardzo zyskały w moich oczach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agrest Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 17:22 Nawet pamietam ze jak ja otworzyli jakies dwa lata temu to powiedzialem do kolegi ze szybko padnie. A tu niespodzianka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataliaa Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 17:30 To było więcej niż dwa lata temu.Nic tam dawno nie jadłam.Bo bażanta piję. :) Kiedyś poszłam tam z koleżanką przed aerobikiem,15 minut ćwiczyłyśmy i miałyśmy dosyć.To nie był dobry pomysł :) Ale naleśniki były dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Murzyn Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 02.02.02, 18:22 Ja zaplanowalem sobie po prostu bumelke. I wiecie co> Udaje mi sie ja realizowac :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Murzyn Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 03.02.02, 22:43 To byl prawdziwy tydzien leniuchowania. Pogoda super. Czas wypelniony tylko na mysleniu, ogladaniu i czytaniu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kocyk Re: Co zaplanowaliscie sobie na weekend? IP: *.gdan.gazeta.pl 06.02.02, 23:18 Ja odpoczywam Odpowiedz Link Zgłoś