Dodaj do ulubionych

Gdzie jest basen?

IP: 10.10.41.* 08.08.01, 10:37
Czy nie sądzicie, że to dziwne, że ponad 100 tys. miasto nie ma dużej
, nowoczesnej, odkrytej pływanlni. Przecież na tym można by zarobić. A takie
baseny funcjonują od połowy maja do września czyli ponad 4 miesiące, a seon w
Ustce trwa 2.
Obserwuj wątek
    • Gość: Damian Re: Gdzie jest basen? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 08.08.01, 17:18
      Rozumiem ze nie ma finansow i tak dalej, ale mogliby chociaz wykorzystac juz
      istniejace baseny w Parku Kultury i Wyopoczynku (jakos je zmodernizowac).
      Dobrze ze chociac starczylo im pienuiedzy na ponowne uruchomienie zapomnianej
      fontanny na Placu Powstancow Warszawskich.
    • Gość: Jasio Re: Gdzie jest basen? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 08.08.01, 20:42
      Chyba bajbardziej realne to rzeczywiscie zmodernizowanie tego Parkowego. Ale
      gdyby mialpowstac nowy, to gdzie byscie go widzieli? Napiszcie.
    • Gość: Tadek Re: Gdzie jest basen? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 10.08.01, 12:13
      Remont basenu na Szczecinskiej zakonczy sie w listopadzie, a w najbardziej
      pesymistycznej wersji dopiero w przyszlym roku. Obecnie wymienia sie
      terakote.Na obrzezach zamontowane beda specjalne uchwyty, dla tych ktorzy beda
      chcieli odpoczac lub nauczyc sie oswajac z woda.
    • Gość: Pixi Re: Gdzie jest basen? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 18.10.01, 19:33
      Z tego co sie dowiedzilam to termin oddania do uzytku basenu bedzie dopiero w
      styczniu przyszlego roku. Powodem jest zalanie podczas powodzi pomp.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka