Gość: Sabat
IP: 10.10.41.*
08.08.01, 10:37
Czy nie sądzicie, że to dziwne, że ponad 100 tys. miasto nie ma dużej
, nowoczesnej, odkrytej pływanlni. Przecież na tym można by zarobić. A takie
baseny funcjonują od połowy maja do września czyli ponad 4 miesiące, a seon w
Ustce trwa 2.