Dodaj do ulubionych

II rok na UW

06.07.04, 21:47
Do kogo warto chodzić na zajęcia na drugim roku na WPiA UW?
Będę wdzięczna za opinie o prowadzacych ćwiczenia ze wszystkich przedmiotów.
Obserwuj wątek
    • tuzin_cwks Re: II rok na UW 07.07.04, 05:25
      Cywil - Krajewski/Zaradkiewicz
      Konstytucyjne - Piotrowski
      Administracyjne - Wiktorkowska
      PMP - Karski
      PIPE - nie wiem
      Karne - Konieczniak
    • wpia Re: II rok na UW 07.07.04, 20:39
      administracja - Maćkowiak
      konstytucyjne - Piotrowski, zrób parę prac u niego weź udział w inscenizacji
      "TK" i 5 w kieszeni
    • wpia Re: II rok na UW 07.07.04, 20:41
      a z cywila i karnego, to pochodz najpierw do 2-ch 3-ech i zobacz czy chcesz miec
      bardziej lightowo w czasie roku, a pozniej duzo nauki, czy odwrotnie.
    • hernandez Re: II rok na UW 11.07.04, 19:50
      -konstytucyjne ; niewazne byleby byl luz na zajeciach bo na egz to do
      piotrowskiego
      -karne - ktokolwiek byleby byl luz na zajeciach a na egz do konieczniaka
      -administracja -wiktorowksa, szymanowska
      -miedzynarody - jak cwiczenia nie sa obowiazkowe to nie warto chodzic
      -a reszte czasu przeznaczyc na cywilne - UCZYC sie tylko cywila bo egz jest
      doscy trudny:)
      • xeniii Re: II rok na UW 08.08.04, 13:26
        Właśnie jak rozpalnowaliście sobie naukę przedmiotów? Jest możliwość zdania
        cywila już np. w kwietniu????
        • wpia Re: II rok na UW 08.08.04, 17:04
          pewnie ze jest taka mozliwosc, tylko musisz troche sie nachodzic, moze
          Bleszynski by Cie przepytal?
          • psyche84 Re: II rok na UW 09.08.04, 11:00
            Nachodzic? A co z zerowkami?
            • wpia Re: II rok na UW 09.08.04, 12:13
              od razu podkreslam, ze ja tak nie robie. Ale osobiscie tez nie potepiam ludzi
              ktorzy umieja sobie wychodzic wczesny termin, swiadczy to bowiem tylko o naszej
              kadrze. A zerowki sa, warunek banalny - trzeba miec 2x4 z cwiczen, nic
              prostrzego, wystarczy pojsc do kogos milego na cwiczenia.
              • xeniii Re: II rok na UW 10.08.04, 14:50
                A mógłbyś zaproponować do kogo na ćwiczenia najlepiej się zapisać? Jakieś
                rady???:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka