Dodaj do ulubionych

studia podyplomowe

03.08.18, 09:24
Ktoś jest na świeżo i powie na co jest teraz wzięcie i czy faktycznie studia Wam pomogły w znalezieniu lepszej pracy itp?
Obserwuj wątek
      • onlineekspertwsb Re: studia podyplomowe 23.08.18, 19:26
        Witam! Rusak84 faktycznie oferujemy studia podyplomowe z tego zakresu. W naszych oddziałach w Bydgoszczy oraz w Toruniu można studiować na kierunku Inspektor ochrony danych osobowych w praktyce (RODO). Jeżeli ktoś jest zainteresowany to po szczegóły zapraszam na stronę wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki Zapisując się na studia do 19 września można zaoszczędzić aż 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
        Online Ekspert WSB
          • onlineekspertwsb Re: studia podyplomowe 19.09.18, 15:44
            Witam! Plincia1 koszt takich studiów to 3850 zł za cały rok. Studia są poświęcone szerokiemu spektrum zagadnień związanych z ochroną danych osobowych mają na celu wykształcić specjalistów zajmujących się tworzeniem systemu ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwach oraz jednostkach administracji publicznej – administratorów bezpieczeństwa informacji (ABI) oraz osób wykonujących ich zadania w jednostkach, w których nie powołano ABI. Studia mają również na celu przybliżenie nowych regulacji wynikających z przyjętego w kwietniu 2016 roku przez Parlament Europejski i Radę ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz przygotowanie do pełnienia funkcji inspektora ochrony danych, która zgodnie z ogólnym rozporządzeniem zastąpi dotychczasowego ABI.

Online Ekspert WSB
    • Gość: AgnieszkaD Re: studia podyplomowe IP: *.centertel.pl 30.08.18, 12:50
      Oferta studiów podyplomowych w Polsce jest nie tylko coraz bogatsza, ale także coraz ciekawsza. Widać wyraźny wzrost popularności takich studiów. Warto pamiętać o tym, że obecnie można także zdobyć dofinansowanie studiów podyplomowych. Także pracodawcy szukają osób z ukończonymi studiami podyplomowymi. Więcej informacji o studiach podyplomowych można znaleźć tutaj: studiapodyplomie.pl . To portal poświęcony studiom podyplomowym.
    • urulko4 Re: studia podyplomowe 22.10.18, 18:51
      Myślę, że nie po to się robi studia bo rynek pracy zmienia się tak szybko, że inni fachowcy są potrzebni w momencie rozpoczynania nauki a już inny gdy ją kończymy. Ja poszłam na studia do Wrocławia na WSB: wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-i-stopnia i z perspektywy czasu jestem zadowolona zarówno z kierunku jak i z samej uczelni mimo, że początki były trudne.
    • kowalska890 Re: studia podyplomowe 05.02.19, 12:17
      Jak dla mnie wygrywają studia dotyczące UX. Niewątpliwy plus to perspektywa wysokich zarobków. Teraz w Wyższej Szkole Europejskiej rusza nabór na semestr letni i dla mnie wybór jest oczywisty.
    • polaris987 Re: studia podyplomowe 02.04.19, 13:22
      Teraz to jest duże zapotrzebowanie do żłobków, przedszkoli. Myśle, że dobrze jak się zrobi do tego oligofrenopedagogike albo logopedie. Po takich studiach podyplomowych pensja z najniższej krajowej rośnie dwukrotnie, jak nie trzykrotnie. Właśnie moja przyjaciółka zrobiła w ten sposób, przeprowadzają rekrutacje na Akademii Studiów Podyplomowych, tzw. Podyplomówka. Jest bardzo zadowolona, mimo że nie jest to łatwy kierunek- trzeba być odpowiednio przygotowanym do tego psychicznie.
      • miranna1 Re: studia podyplomowe 09.05.19, 15:27
        Też jestem bardzo zadowolona z podyplomówki! Nie studiowałam tego co Twoja przyjaciółka, ale cieszę z mojej decyzji o podjęciu studiów właśnie tam. Poznałam mnóstwo wspaniałych osób, z którymi do dziś mam świetne relacje. Wykładowcy też bardzo serdeczni i w razie czego pomagali z chęcią, a nie z pretensjami jak na moich dotychczasowych uczelniach.
    • onlineekspertwsb Re: studia podyplomowe 19.05.19, 22:56
      Witam,
      izalik, dzięki połączeniu dwóch rodzajów studiów realizowanych w tym samym czasie: studia II stopnia i studia podyplomowe. można zyskać dwa dyplomy w dwa lata. W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych kierunków w dogodnych lokalizacjach, największych miast w Polsce. Dodatkowo, obecnie można skorzystać z promocji - do 30 maja nie ma opłaty wpisowej, a czesne zostaje obniżone o 600 zł. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową: www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia.

W razie pytań służę pomocą
    • anna.przybylska Re: studia podyplomowe 27.08.20, 09:14
      Studia podyplomowe bardzo pomogły w pogłębieniu swoich dotychczasowych umiejętności oraz kwalifikacji. Za namową znajomych mój wybór padł na Instytut Studiów Podyplomowych. Jestem nauczyciele specjalnym i chciałam zwiększyć swoje kompetencje, aby móc pracować z dziećmi z autyzmem, dlatego też taką specjalność wybrałam. Pomogło mi to w rozwoju zawodowym - bardzo. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że warto iść na studia podyplomowe (bardziej niż na jakieś kursy, bo kursy można zrobić dodatkowo). W szczególności polecam moją uczelnię www.podyplomowka.edu.pl
      Bogata oferta, jest z czego wybierać:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka