Gość: mycha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 20:19 Co sądzicie o Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych? O ich studentach? Jesteście nimi? Znacie takowych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tawananna Re: MISH 29.03.05, 20:57 > Co sądzicie o Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych? Najciekawsza propozycja dla osób o zainteresowaniach humanistycznych i "pomyśle na siebie". > O ich studentach? Różni są ;) > Jesteście nimi? Tak:) > Znacie takowych? Tak:) Mile widziane bardziej konkretne pytania ;). Zapraszam też na forum (link niżej), gdzie znajdziesz informacje na MISH-u i chętnych do dyskusji MISH- owców ;). Pozdrowienia, Tawi Odpowiedz Link Zgłoś