IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 20:19
Co sądzicie o Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych? O
ich studentach? Jesteście nimi? Znacie takowych?
Obserwuj wątek
    • tawananna Re: MISH 29.03.05, 20:57
      > Co sądzicie o Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych?

      Najciekawsza propozycja dla osób o zainteresowaniach humanistycznych i "pomyśle
      na siebie".

      > O ich studentach?

      Różni są ;)

      > Jesteście nimi?

      Tak:)

      > Znacie takowych?

      Tak:)

      Mile widziane bardziej konkretne pytania ;). Zapraszam też na forum (link
      niżej), gdzie znajdziesz informacje na MISH-u i chętnych do dyskusji MISH-
      owców ;).

      Pozdrowienia,
      Tawi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka