haberteh
14.07.05, 14:48
dostałem się na informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i
Uniwersytecie we Wrocławiu. co powinienem wybrać? chciałem na UJ, ale w tym
roku jest bardzo mało konkurencyjnie, tylko 3 osoby na miejsce, na Wrocław
nieco lepiej, koło 5-6 osób na miejsce. każda opinia cenna.