Dodaj do ulubionych

gdzie informatyka

14.07.05, 14:48
dostałem się na informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i
Uniwersytecie we Wrocławiu. co powinienem wybrać? chciałem na UJ, ale w tym
roku jest bardzo mało konkurencyjnie, tylko 3 osoby na miejsce, na Wrocław
nieco lepiej, koło 5-6 osób na miejsce. każda opinia cenna.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tawananna* Re: gdzie informatyka IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.07.05, 15:02
      > chciałem na UJ, ale w tym
      > roku jest bardzo mało konkurencyjnie, tylko 3 osoby na miejsce, na Wrocław
      > nieco lepiej, koło 5-6 osób na miejsce. każda opinia cenna.

      Ważne jest dla Ciebie, by studiować na jak najbardziej obleganym kierunku? :))
      Co z tego, że na UJ były 3 osoby na miejsce - jeśli chciałeś iść na UJ, idź na
      UJ i tyle. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka