Gość: Maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 01:01 Kiedy wybiera się lektoraty? I jak to jest - czy jest ograniczona liczba miejsc na dany język,czy można się dowolnie wpisać na którykolwiek bez obaw,że zabraknie dla mnie miejsca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pav Re: Lektoraty IP: *.inter / *.inter-c.pl 19.08.05, 10:19 podejrzewam ze wszystko zalezy od uczelni, u nas np deklaracje jezykowe sklada sie juz przy examie wstepnym, potem dziela na grupy lektorskie, w pazdzierniku mozna ewentualnie zmienic grupe ale to juz wymaga troche kombinowania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maja Re: Lektoraty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.05, 11:21 konkretnie chodzi mi o UŁ Odpowiedz Link Zgłoś