IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 01:01
Kiedy wybiera się lektoraty?
I jak to jest - czy jest ograniczona liczba miejsc na dany język,czy można
się dowolnie wpisać na którykolwiek bez obaw,że zabraknie dla mnie miejsca?
Obserwuj wątek
    • Gość: pav Re: Lektoraty IP: *.inter / *.inter-c.pl 19.08.05, 10:19
      podejrzewam ze wszystko zalezy od uczelni, u nas np deklaracje jezykowe sklada
      sie juz przy examie wstepnym, potem dziela na grupy lektorskie, w pazdzierniku
      mozna ewentualnie zmienic grupe ale to juz wymaga troche kombinowania
      • Gość: Maja Re: Lektoraty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.05, 11:21
        konkretnie chodzi mi o UŁ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka