wojcik.aga 01.10.05, 17:47 witam, mam bardzo powazny problem, chciałaby mzapisac sie na wykłafy wolnodostepne, ale nei moge bo nie mam hasła a csstirl nie chce mi go dac i sie ociaga, co mam zrobic ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ggggg Re: WOLNODOSTĘPNE UW - CSSTIRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 19:34 Ja jestem na zaocznych i chetnie bym sie zapisala na cos wolnodostepnego, ale nie wiem jak tam trzeba sie zalogowac i skad wziac haslo:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ////////|||||||||| Re: WOLNODOSTĘPNE UW - CSSTIRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 19:48 CSSTIRL- co to w ogóle jest ??? Ja się zapisałem na jakiś wykład na wydziale zarządzania ale używając hasła USOS?! (to samo co na lektoraty i WF) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggggg Re: WOLNODOSTĘPNE UW - CSSTIRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 21:57 Centrum Studiow Samorzadu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego czy jakos tak (administracja). Ja jako zaoczna pewnie w ogole nie moge sie zapisac. Odpowiedz Link Zgłoś