Dodaj do ulubionych

WOLNODOSTĘPNE UW - CSSTIRL

01.10.05, 17:47
witam, mam bardzo powazny problem, chciałaby mzapisac sie na wykłafy
wolnodostepne, ale nei moge bo nie mam hasła
a csstirl nie chce mi go dac i sie ociaga, co mam zrobic ??
Obserwuj wątek
    • Gość: ggggg Re: WOLNODOSTĘPNE UW - CSSTIRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 19:34
      Ja jestem na zaocznych i chetnie bym sie zapisala na cos wolnodostepnego, ale
      nie wiem jak tam trzeba sie zalogowac i skad wziac haslo:(
      • Gość: ////////|||||||||| Re: WOLNODOSTĘPNE UW - CSSTIRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 19:48
        CSSTIRL- co to w ogóle jest ???
        Ja się zapisałem na jakiś wykład na wydziale zarządzania ale używając hasła
        USOS?! (to samo co na lektoraty i WF)
        • Gość: ggggg Re: WOLNODOSTĘPNE UW - CSSTIRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 21:57
          Centrum Studiow Samorzadu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego czy jakos tak
          (administracja). Ja jako zaoczna pewnie w ogole nie moge sie zapisac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka