blondyna190 17.12.05, 19:53 Napiscie prosze czy trudno jest na tych studiach. Moj niemiecki jest na poziomie srednim (mam certyfikat). Z gory dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Anek Re: studenci germanistyki IP: *.chello.pl 09.01.06, 00:48 Zależy gdzie chcesz studiować. Ogólnie to Zertyfikat to chyba troche mało. Na germanistyce uczy wielu rzeczy poza jezykiem jak to na filologii - nie sa top łatwe studia i musisz sie liczyć z tym, że od początku wykłady prowadzone są po niemiecku - przynajmniej na UŚ - polecam germ na UŚ, bo jest tam wysoki poziom. Atmosfera tylko nie jest za fajna - no ale cóż - trzeba wybierać. Odpowiedz Link Zgłoś