Dodaj do ulubionych

studenci germanistyki

17.12.05, 19:53
Napiscie prosze czy trudno jest na tych studiach. Moj niemiecki jest na
poziomie srednim (mam certyfikat). Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Anek Re: studenci germanistyki IP: *.chello.pl 09.01.06, 00:48
      Zależy gdzie chcesz studiować. Ogólnie to Zertyfikat to chyba troche mało. Na
      germanistyce uczy wielu rzeczy poza jezykiem jak to na filologii - nie sa top
      łatwe studia i musisz sie liczyć z tym, że od początku wykłady prowadzone są po
      niemiecku - przynajmniej na UŚ - polecam germ na UŚ, bo jest tam wysoki poziom.
      Atmosfera tylko nie jest za fajna - no ale cóż - trzeba wybierać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka