Dodaj do ulubionych

systemy i sieci komputerowe

13.01.06, 22:35
Co sadzicie o kierunku informatyka specjalność systemy i sieci komputerowe Z
czego trzeba być dobrym i jakie mieć umiejetności żeby sobie poradzić
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka