marlena870 13.01.06, 22:35 Co sadzicie o kierunku informatyka specjalność systemy i sieci komputerowe Z czego trzeba być dobrym i jakie mieć umiejetności żeby sobie poradzić Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj