Dodaj do ulubionych

tragedia w Katowicach

IP: *.chello.pl 29.01.06, 14:59
według najnowszych informacji dach mtk był odśnieżony - najprawdopodobniej
przyczyna zawalenia się mtk był błąd w architekturze - jednym z architektów
mtk był W. K. - słynny architekt po UW - Polakom gratulujemy słynnego UW
gdzie zapewne zamiast praktyki uczy się nieprzydatnej teorii!
Obserwuj wątek
    • Gość: m3lm4k Re: tragedia w Katowicach IP: *.opticom.pl 29.01.06, 15:07
      Nie generalizowalbym mowiac, ze skoro skonczyl UW, projektowal MTK i
      prawodopodobnie byla to wina w zlym zaprojektowaniu to UW jest temu winne. Mimo
      wszystko ten czlowiek ma wlasna wole i to on podejmuje decyzje. Projekt byl jego
      dzielem, a nie dzielem UW. ( zakladajac, ze byl projektantem MTK ).

      Nie zmienia to jednak faktu, ze polskie uczelnie dysponuja o wiele lepszym
      zapleczem teoretycznym anizeli praktycznym...
    • r.richelieu Re: tragedia w Katowicach 29.01.06, 15:12
      na UW nie ma architektury
      ale, zły, podejrzewam, że zaraz będzie tu głupia dyskusja nad wyższością
      państwówek nad prywatnymi i odwrotnie, podczas gdy taka dyskusja jest w tej
      chwili kompletnie nie na miejscu
      • Gość: zły chodziło o PW IP: *.chello.pl 29.01.06, 15:23
        sorry architekta sprawdzałem wczoraj - chodzi oczywiście o PW - a najfajniejsze
        jest to, że jak dziś szukam architektów tego budynku to już nie ma ani jednej
        strony ani z polskimi ani z zagranicznymi architektami tego budynku - dziwne?
        brak odwagi?
    • mx-5 Re: tragedia w Katowicach 29.01.06, 15:27
      "gdzie zapewne zamiast praktyki uczy sie nieprzydatnej teorii"

      Koles znowu zaczynasz ? Z tego co wiem sam masz "nieprzydatna teorie" bo caly
      czas gadasz o analizie ile to sie musisz uczyc itd.
      Uswiadom to sobie! Ta teoria jest przydatna i to dlatego sie jej uczy

      <co za koles ! szkok >
    • Gość: Ender Re: tragedia w Katowicach IP: *.sds.uw.edu.pl / *.sds.uw.edu.pl 29.01.06, 15:48

      Zły, znasz może taki kawał jak przychodzi facet do lekarza i mówi że mu się
      wszystko kojarzy z dupą? Bo mi się wydaje że z tobą się dzieje coś podobnego...
      A tak na marginesie to naprawdę wyjatkowo niestosowne przy okazji takiej
      tragedii wplątywać swoje prywatne dygresje, i nie tylko niestosowne ale wręcz
      gó..arskie.
      • Gość: di Re: tragedia w Katowicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 16:21
        [*]
        • Gość: słupczanka Re: tragedia w Katowicach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.06, 17:56
          [*]
          • Gość: gosia Re: tragedia w Katowicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 19:34
            [*]
    • agataku Re: tragedia w Katowicach 29.01.06, 20:51
      Twój post jest co najmniej niestosowny.
      Nawet w takiej chwili chcesz koniecznie na siłę wszystkim udowadniać, jakie to
      państwowe studia techniczne są do bani? (przy okazji: zastanów się, czy tak
      nachalnie próbując reklamować swoją "świetną" uczelnię nie ośmieszasz i jej, i
      siebie).
      Do czasu ekspertyzy może wstrzymaj się ze swoimi "odkrywczymi teoriami, co?
      Poza tym - oprócz objeżdżania UW (czy PW?) nie masz nic do powiedzenia na temat
      tej tragedii? Żałosne i smutne.
      • Gość: z. Re: tragedia w Katowicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 21:37
        Wlaśnie straszne,jak tak w ogóle można....,żadnego żalu ,wspólczucia tylko
        najeżdżanie na uczelnię ,która wykształciła ponoć projektanta tego budynku?
        przecież to bez sensu ,na taka katastrofę zlożyły się różne rzeczy ,zresztą
        zauważyłam,że ty masz taka tendencję przyczepiania się do większości uczelni i
        ich mniej lub bardziej sławnych absolwentów....[* ]
        • Gość: kaja Re: tragedia w Katowicach IP: 87.207.133.* 29.01.06, 22:12
          zgadzam się z tobą
    • Gość: bhp Re: tragedia w Katowicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 21:59
      Ciekawe więc skąd na odśnieżonym dachu wziął się śnieg widoczny na materiale
      filmowym.
      • Gość: zły kłamcy z mtk IP: 87.207.198.* 29.01.06, 22:41
        mówili, że odśnieżyli dach a teraz okazuje się, że dach był nie odśnieżony choć
        oni podobno mają dokumenty, że dach był odśnieżony - to jak mtk zleciło innej
        firmie odśnieżenie dachu i zapłaciło jej za to bez sprawdzenia czy firma
        naprawde odśnieżyła dach? to się wszystko kupy nie trzyma - zarówno projektanci
        tego budynku jak i ci odpowiadający za odśnieżenie dachu powinni dostać karę
        śmierci - ci kłamcy z mtk także
        co się teraz stanie? winni może zostaną skazani ale i tak wyjdą w końcu z
        więzienia jak niedługo bosowie z gangu zdaje się pruszkowskiego i
        wołominskiego - i co ci gangsterzy po wyjściu z więzienia według przeciwników
        kary smierci będą spokojnymi, dobrymi ludźmi ? jedyna kara zarówno dla
        gangsterów jak i dla debili przez których zgineli ludzie to kara smierci i
        tyle, a uczelnie kształcące architektów-morderców oczywiście jak zwykle zostaną
        pominięte - telewizja o nich nie wspomni...
        • Gość: z. Re: kłamcy z mtk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 23:30
          Co ty w ogóle opowiadasz? kogos specjalnie się uczy źle na uczelniach?
          wszystkiego tak naprawde czlowiek uczy się dopiero w pracy , w praktyce .Poza
          tym to często nie zależy od wykonawcy projektu tylko od zleceniodawcy ,jak
          najmniejsze koszty,wszystko po łebkach z pominięciem wszelkich norm .Na tej
          zasadzie ,każdy lekarz ,który popełnił rażący błąd lub jakieś wykroczenie jest
          częściowo usprawiedliwiony bo tak go wykształciła uczelnia? paranoja,
    • mistrz_patelni Re: tragedia w Katowicach 29.01.06, 22:46
      Co ty zycia nie znasz?
      Do wiezienia pojda studenci UW, gdyz sa teoretykami, a wyrok wyda oczywiscie
      Rada 12-stu z jakiejs prywatnej szkolki.

      Powiem wprost: wynos sie stad buraku !
    • r.richelieu Re: tragedia w Katowicach 29.01.06, 23:49
      dobra, koniec tej dyskusji. Podyskutujecie sobie w tym miejscu za kilka dni
    • paul_ina Re: tragedia w Katowicach 29.01.06, 23:55
      "według najnowszych informacji dach mtk był odśnieżony - najprawdopodobniej przyczyna zawalenia się mtk był błąd w architekturze - jednym z architektów mtk był W. K. - słynny architekt po UW - Polakom gratulujemy słynnego UW gdzie zapewne zamiast praktyki uczy się nieprzydatnej teorii!"

      Spadaj Hieno. Masz obsesję i wszystko podciągasz na jeden temat.
      Tam zgnięli ludzie, lepiej byś krew oddał albo smsa wysłał, nie mówiąc już o modlitwie.
    • Gość: silent Re: tragedia w Katowicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 10:59
      posuwasz się za daleko.. piszę to na podstawie twoich poprzednich postów -
      tobie wcale nie zależy na bezpieczeństwie ludzkim, tylko na zaznaczeniu swojej
      uczelni - nie wiem, po co, może dla reklamy, może dla dowartościowania samego
      siebie.. pohamuj się trochę, bo ilość czasu, którą spędzasz na perswadowaniu
      ludziom, jaka to ta uczelnia jest cudowna mógłbyś przeznaczyć na jakieś
      bardziej pożyteczne zajęcie..
      • Gość: zły głupi jesteście IP: 87.207.198.* 30.01.06, 15:05
        1. bylekto nie projektował takiej hali, projektant tej hali musiał już
        wcześniej jakoś zasłużyć się w projektowaniu - więc tak olbrzymi błąd w
        projekcie w przypadku zasłużonego architekta nie powinien być dopuszczalny
        2. nawet jeśli na dachu był śnieg to projektant powinien był to przewidzieć, że
        w Polsce nikt nie odśnieża dachów
        3. Projektant-architekt musi projektować tak aby ludziom w stworzonych przez
        siebie budynkach nic się nie stało podobnie jak lekarz, który musi tak leczyć
        by wyleczyć - jesli ludzie tych zawodów tego nie potrafią i przez ich głupote
        giną ludzie powinni dostać karę śmierci
        4. Uczelnia, która wykształciła takiego mordercę powinna być powszechnie
        wymieniana w telewizji - w końcu projektant to nie samouk, ktoś go tego nauczył

        • Gość: ........... Kto tu jest głupi?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 15:20
    • Gość: On Prośba IP: *.dew.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.06, 17:02
      Czy można prosic admina o usuniecie tego wątku?
      Bo w tej chwili jest on troche niestosowny

      a do autora, by moze pohamowal sie z takimi "komentarzami" bo to świadczy tylko o jego braku kultury

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka