Dodaj do ulubionych

Filozofia!

IP: 212.106.171.* 06.02.06, 09:20
Witam, tak ostatnio myslalam, ze chcialabym studiowac filozofię. Proszę mi
powiedzieć, czy jest trudna,(bo niektorzy twierdza ze jest i mi odradzaja...)
i czy w ogole się opłaca ją studiowac.
Obserwuj wątek
    • Gość: asdf Re: Filozofia! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.06, 11:01
      opłaca nie opłaca

      powróż z fusów, zobacz co w y j d z i e


      filozofia jest ok, ale to nie tylko kierunek dla humanistów
      <logika przewija się, przewija, przewija, przewija>

      powodzenia
    • tocqueville Re: Filozofia! 06.02.06, 11:41
      proponuję rzucić monetą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka