Gość: filozofka IP: 212.106.171.* 06.02.06, 09:20 Witam, tak ostatnio myslalam, ze chcialabym studiowac filozofię. Proszę mi powiedzieć, czy jest trudna,(bo niektorzy twierdza ze jest i mi odradzaja...) i czy w ogole się opłaca ją studiowac. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asdf Re: Filozofia! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.06, 11:01 opłaca nie opłaca powróż z fusów, zobacz co w y j d z i e filozofia jest ok, ale to nie tylko kierunek dla humanistów <logika przewija się, przewija, przewija, przewija> powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś