IP: *.szczecin.mm.pl 19.04.06, 19:54
Cześć!
Czy ktoś z Was zdawał CEW na Uniwersytecie Warszawskim?Interesuje mnie głównie polski i angielski. Jestem ciekawa jak wygląda ten egzamin - na stronie internetowej jest napisane, że poziom jest dostosowany do nowej matury ale wolałabym wiedzieć czy to będzie test, czy pytania otwarte, czy na egzaminie z angielskiego będzie writing?
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: sieviete Re: CEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 21:59
      ja zdawałam angielski w zeszlym roku.
      był banalny teścik: łatwy listening, tekst i pytania do niego, uzupełnianie
      banalnego dialogu o zainteresowaniach (jeśli dobrze pamiętam) i to chyba
      wszystko.
      ogólnie ten test nijak się miał do matury, ani tego co na niej było,
      tyle o poziomie podstawowym, bo tylko ten zdawałam
      • Gość: piagizela Re: CEW IP: *.szczecin.mm.pl 19.04.06, 22:01
        Dzięki za odpowiedz!
        Może ktoś wie jak wygląda CEW z polskiego?
        • Gość: hbjh a z hiszpanskiego??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 22:09
          blagam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka