jacko27 04.05.06, 10:58 moim zdaniem we wszystkich rankingach powinna byc pozycja "poziom uprzejmosci bab z dziekanatu". skad ten syndrom klucza od sracza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majowy_stres Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? 04.05.06, 11:23 jacko27 napisał: > moim zdaniem we wszystkich rankingach powinna byc pozycja "poziom uprzejmosci > bab z dziekanatu". skad ten syndrom klucza od sracza? Wiesz co? - masz racje, wydaje sie nam ze to malo wazna kategoria ale tak na prawde wiele zalezy od babeczek w dziekanacie. Mój brat skonczyl Kozminsiego tylko dzieki Kobitkom z dziekanatu ( to one załatwialy mu dodatkowe terminy, szukaly innych prof. zeby zaliczyc jakis przedmiot). Jestem na tak. Mozna by by bylo nawet zgłosic taka kategorie do gazet ktpore robia rankingii. We " Wprost" chyba jest najlepszy ranking uczelni wyzszych ale nie widzialem tam takiej kategori - moze im zwroc na to uwage??:)) -Pozdrowienia dla wszystkich zdajacych!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coś w tym jest Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 11:32 racja to nie kobiety to baby hahahah Odpowiedz Link Zgłoś
kubini20 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? 04.05.06, 12:16 Tragedia , u mnie w dziekanacie to jest porazka.Pamietam jak zgubily moje podanie o przywrocenie terminu.Chcialem to wyjasnic grzecznie ,ale niestety sie nie dalo.Zaczely po mnie jezdzic jak po szczeniaku a kiedy cos odpowiedzialem to juz byla maskara:(Wizyta w dzikanacie przyprawia mnie o dreszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sky Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 14:49 tak jest chyba na większości uczelni.starasz się być uprzejmy, a za to otrzymujesz odpowiedzi jak byś był śmieciem.Dlaczego?Ludzie.Prawda jest taka, że panuje w tych miejscach bałagan, nerwowa atmosfera, brak powołania.Zamiast służyć interesom studenta i uczelni pokazują jak bardzo są pokrzywdzone, że tam pracują( pomijam ile dostają kasy). Kolezance zgubili indeks.Miała mase problemów, z "łapaniem"wykładowców aby uzyskać wpisy za poprzednie lata.Panie w dziekanacie to na nią nakrzyczały, że nie pilnuje indeksu.Jak się okazało, że to one go zgubiły, to nie usłyszała słowa przepraszamy.Nic.A teraz po kilku miesiącach, nikt o niczym nie pamięta i mówią jej,że to nie możliwe, że coś takiego miało miejsce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z. Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 18:50 Dlaczego?Ludzie.Prawda jest taka, że panuje w tych miejscach bałagan, nerwowa atmosfera, brak powołania. no nie przesadzajmy z tym powołaniem ,kto marzy o czyms takim? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iska Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 00:42 U mnie na uczelni była taka sytuacja że dziewczyna poszła oddać indeks do dziekanatu aby podstęplowali czy coś noi okazało się, że po sesji i okresie podbicia indeksu jak nie było tak nie było, czekała dwa miesiące zanim panie z dziekanatu zorientowały się, że to jej indeks podpiera kołyszące się biurko na którym panie pracują. To jest dopiero lekceważenie spraw studenckich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mourinho Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.t6.ds.pwr.wroc.pl 04.05.06, 15:37 Dlaczego rządzą, bo w szkolnictwie nadal panuje komuna. Gdyby wszystko było prywatne (to temat do innej dyskusji) wyglądałoby nieco inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack27 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.chello.pl 04.05.06, 18:31 a czy baby w dziekanatach na prywatnych studiach sa inne? tz bardziej ludzkie? Odpowiedz Link Zgłoś
kubini20 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? 04.05.06, 19:07 Mysle ze to nie ma znaczenia czy prywatna czy panstwowa uczelnia.Czasami mam wrazenie ze praca ktora wykonuja zostala im narzucona sila,zrobia co maja zrobic i do domu.Problem nie lezy w instytucji tylko w samych paniach pracujacych w dziekanatach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gusia Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.modelina.net / 80.53.157.* 04.05.06, 19:57 no ja uwazam ze w prywatnych szkolach te baby sa milsze , w mojej sa bardzo sympatyczne , usmiechniete -chodze do prywatnej i z tego co wiem to w innych niepanstwowych tez tak jest.nie wiem jak jest na panstwowych ale nie spotkalam sie z chamstwem jak byla rekrutacja(tyle ze sie nie dostalam hehe). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oskar Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 20:43 Jeżeli panie z dziekanatu sa nieuprzejme, niekompetentene, to nalzey isc do dziekana na skarge. Sam tak zrobilem, swego czasu rowniez mialem ekscesy zwiazane z tymi paniami, kiedy powiedzialem ze porozmawiam z dziekanem, od razu zmienily to n, teraz jak tam zagladam, to wszysko jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
kubini20 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? 05.05.06, 11:16 Mysle ,ze moj dziekan jest jeszcze gorszy niz te panie w dzikanacie;PPrzynam szczerze ,ze w takim wypadku wole juz wizyte w dziakancie.Jacko 27 ma,powinna byc rubryka 'uprzejmosc dziekanatek' :P w tych wszystkich rankingach wprostow i tym podobnych. Odpowiedz Link Zgłoś
trampek_86 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? 05.05.06, 11:38 kobitki z mojego dziekanatu sa bardzo pomocne mile i sympatyczne. Sa w stanie zalatwic wszystko i widac ze stoja bardziej po stronie studentow niz nie do konca fajnego dziekana :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sky Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 13:47 zazdroszczę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FranieZdziekanatu! Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 16:10 Kumpel mi opowiadał,że na jego uczelni babsztyle z dziekanatu zwracają się do studentów--> "Tee, student"...:/ Często w godzinach otwarcia dziekanatu bezczelnie malują sobie paznokcie,czytają gazety,albo wychodzą "niewiadomo gdzie"...Przydałby im się kop w dupę... Odpowiedz Link Zgłoś
kubini20 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? 05.05.06, 18:18 hehehe wiadomo.Wkoncu one wychodza z zalozenia ze studenci sa dla nic nie one dla studentow i dlatego moga robic co chca kiedy chca i z kim chca:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: who Uzelniane Who is Who IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 19:29 UCZELNIANE WHO IS WHO W skomplikowanych, hierarchicznych strukturach administracyjnych wyższych uczelni łatwo się zgubić. Jeśli chcemy coś załatwić warto wiedzieć, co kto może. REKTOR Przeskakuje najwyższe budynki za jednym zamachem. Jest silniejszy od lokomotywy i szybszy od pocisku. Chodzi po wodzie. Rozmawia z Bogiem. PROREKTOR Przeskakuje niskie budynki za jednym zamachem. Jest silniejszy od lokomotywy parowej. Czasami dogania pocisk. Chodzi po wodzie, gdy morze jest spokojne. Rozmawia z Bogiem, jeżeli otrzyma specjalne pozwolenie. DZIEKAN Przeskakuje niskie budynki z rozbiegu i o tyczce. Jest prawie tak silny jak lokomotywa parowa. Potrafi strzelać z pistoletu. Chodzi po wodzie na krytym basenie. Czasami Bóg zwraca się do niego. PRODZIEKAN Ledwo przeskakuje budkę portiera. Przegrywa z lokomotywą. Czasami może trzymać broń bez obawy o samookaleczenie. Bardzo dobrze pływa. Rozmawia ze zwierzętami. PROFESOR Obija się o ściany próbując przeskoczyć jakikolwiek budynek. Może zostać przejechany przez lokomotywę. Nie dostaje amunicji. Pływa pieskiem. Mówi do ścian. DOKTOR Wbiega do budynków. Nie wytrzymuje konfrontacji z ręczną drezyną. Moczy się pistoletem na wodę. Utrzymuje się na wodzie tylko dzięki kamizelce ratunkowej. Bełkocze do siebie. PANI Z DZIEKANATU Podnosi budynki i przechodzi pod nimi. Zwala lokomotywę z torów. Łapie pocisk zębami i go rozgryza. Zamraża wodę jednym spojrzeniem. Jest Bogiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: itaita Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.aster.pl 05.05.06, 20:06 a u mnie w dziekanacie są faceci a nie baby:) kto jeszcze tak ma? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.05.06, 20:36 Seminarium duchowne? Wojsko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: itaita Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: *.aster.pl 05.05.06, 21:17 Uniwersytet Warszawski, całkiem "babski" wydział (a w każdym razie na pewno więcej studentek niż studentów) Odpowiedz Link Zgłoś
kubini20 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? 08.05.06, 10:37 W takim razie to tez powinni uwzglednic w rankingu wprost,ze zamiast babek sa faceci.Moze oni lepiej traktuja studentow:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kto to wie? Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: 200.118.2.* 08.05.06, 23:23 Tak juz widac musi byc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 666 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: 200.118.2.* 08.05.06, 23:24 Ja tam mam młe panie w dziekanacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sexy Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? IP: 200.118.2.* 08.05.06, 23:26 Bo maja ciepła posadke i nijak nie mozna ich usunac z tych stolkow Odpowiedz Link Zgłoś
kubini20 Re: Dlaczego baby w dziekanatach rządzą? 09.05.06, 15:43 Nie ma co ukrywac ,ze jest to powazny problem dla dzisiejszego studenta.Jednak najbardziej czieszy mnie fakt ze wkoncu po roku oczekiwania moglem znowu przeczytac ten znakomity ranking wprostu wg ktorego prawo na uw wygralo.Jest to tym piekniejsze zwyciestwo,ze kryteria oceniania byly rzetelne i ostre co nie przeszkodzilo zwyciezyc uw. Odpowiedz Link Zgłoś