Gość: Johnny Walker
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
14.06.06, 14:04
Witam!
Poszukuje studentow politologii na Uniwersytecie Slaskim. Moze pamietacie
jakie mieliscie pytania mniej wiecej na wstepnych egzaminach? Jesli tak -
prosze napiszcie kilka przykladow - bo zupelnie nie wiem czego sie spodziewac
i czego sie uczyc...a egzaminy tuz, tuz....
Pozdrawiam