aniaolapoz
26.07.06, 17:13
mam mytanie, jezeli ktos z listy przyjetych rezygnuje to czy prog auomatycznie
obniza sie o 1 pkt w dól i w tjsytuacji przyjmuja wszystkich co mieli ta ilosc
pkt, czy tylko przyjmuja kolejna osobe z listy rankingowej,.... jak to jest??