Gość: Zdziwiony
IP: *.chello.pl
17.08.06, 11:19
Kurcze, dostalem sie na UKSW na matematyke. Ciesze sie - bede studiowal, i
co... Czytam wszedzie ze licza sie tylko UW, PW itd (uczelnie z pierwszych
miejc rankingowych). Zaczynam sie powoli zalamywac, po co takie studia, skoro
wszyscy mowia ze sa do d... Czyli co, jak nie pojde do dobrej uczelni to
zmarnuje tylko czas ??? Najpierw ludzie staraja sie o przyjecie na studia, a
potem maja sie tego wstydzic :( :( :(