Dodaj do ulubionych

Geodezja i Geoinformatyk Olsztyn - warto?

29.08.06, 10:05
jak w temacie, co myślicie, jeśli ktoś ma doświadczenia w geodezji i
geoinformatyce to wielkie dzieki za rady.
Obserwuj wątek
    • Gość: zuzka Re: Geodezja i Geoinformatyk Olsztyn - warto? IP: 212.244.141.* 29.08.06, 11:42
      Wiem ze geodezja w Olsztynie to najlepsza geodezja w kraju. To pewne info.
      • mala_anja Re: Geodezja i Geoinformatyk Olsztyn - warto? 31.08.06, 18:47
        mozesz poprzec to jakimis dowodami?
    • Gość: m Re: Geodezja i Geoinformatyk Olsztyn - warto? IP: *.eltronik.net.pl 31.08.06, 19:16
      a co to, rozprawa lustracyjna? :)
    • Gość: Rozumnie... Re: Geodezja i Geoinformatyk Olsztyn - warto? IP: 82.139.54.* 01.09.06, 11:01
      Spacyja...
      Czy twoje pytanie to " czy warto studiować geodezje oraz geoinformatykę"?
      jeżeli tak to,
      Wydaje mi się, że jeżeli jesteś zainteresowana tematem (interesujesz się tym
      choćby troszeczkę) to powinnaś spróbować;) Ja osobiście żałuje, że nie zacząłem
      takiego kierunku:( Praca z tego co słyszałem jest bardzo ciekawa. Oferty pracy
      znajdą się... Płaca niezła, niezła ...
      Moja rada - jak masz możliwość, chęci oraz ochotę to bierz się za to! POLECAM
      • mala_anja Re: Geodezja i Geoinformatyk Olsztyn - warto? 01.09.06, 11:26
        > takiego kierunku:( Praca z tego co słyszałem jest bardzo ciekawa. Oferty
        pracy
        > znajdą się... Płaca niezła, niezła ...
        > Moja rada - jak masz możliwość, chęci oraz ochotę to bierz się za to! POLECAM

Polecasz, ale nie jestes po geodezji, a jedynie slyszales(as), ze sie to
        oplaca. Prace da sie znalezc, ale nie jest ona znowu tak rewelacyjnie platna.
        Moze tez trafic do interesujacej pracy, a mozna i np. na wektoryzacje.
        Majac na mysli niezla place mowisz o tym 1200 brutto w Wawie?
        Geodeta oplaca sie byc jak ma sie w rodzinie geodetow:-) Zawod 'klanowy'
    • paka1 Re: Geodezja i Geoinformatyk Olsztyn - warto? 01.09.06, 20:51
      dołączam sie do pytania, ponieważ zdecydowałam się na ten kierunek, właśnie w
      Olsztyni. Słyszałam że warto - jak bedzie to się przekonamy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka