Gość: ewelina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 15:42 Orientuje się ktoś jakie są perspektywy pracy po ukoczeniu ASP (grafika, architektura wnętrz)? Albo po koscerwacji dzieł sztuki (na uniwersytecie)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patrishja Re: Praca po ASP 01.03.07, 00:06 planuje własnie asp studiować ale martwi mnie to ze nie wiem co pózniej bede robiła:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HAha Re: Praca po ASP IP: 217.197.79.* 24.06.07, 18:59 Praca po ASP?Prosze bardzo:grafik komputerowy,grafik,stylista,dekorator wnetrz,wykladowaca akademicki,ilustrator ,fotograf,projektant mody/wnetrz/form przmyslowych,itd,wbrew pozorom teaz jest duze zapotrzebowanie na ludzi po asp,nastapil wielki powrot malarstwa(glownie dzieki Sasnalowi) i jezeli umiesz malowac,tworzyc i masz sile przbicia to mozesz na tym zbic niezla kase,wieksza niz ludzie po prawie,ekonomi,medycynie itp Odpowiedz Link Zgłoś