Dodaj do ulubionych

Praca po ASP

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 15:42
Orientuje się ktoś jakie są perspektywy pracy po ukoczeniu ASP (grafika,
architektura wnętrz)? Albo po koscerwacji dzieł sztuki (na uniwersytecie)?
Obserwuj wątek
    • patrishja Re: Praca po ASP 01.03.07, 00:06
      planuje własnie asp studiować ale martwi mnie to ze nie wiem co pózniej bede
      robiła:/
      • justyn.augustyn Re: Praca po ASP 25.06.07, 15:19
        jak można studiować asp?
    • Gość: HAha Re: Praca po ASP IP: 217.197.79.* 24.06.07, 18:59
      Praca po ASP?Prosze bardzo:grafik komputerowy,grafik,stylista,dekorator
      wnetrz,wykladowaca akademicki,ilustrator ,fotograf,projektant mody/wnetrz/form
      przmyslowych,itd,wbrew pozorom teaz jest duze zapotrzebowanie na ludzi po
      asp,nastapil wielki powrot malarstwa(glownie dzieki Sasnalowi) i jezeli umiesz
      malowac,tworzyc i masz sile przbicia to mozesz na tym zbic niezla kase,wieksza
      niz ludzie po prawie,ekonomi,medycynie itp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka