ankieta2000
18.07.07, 10:17
Mam dylemat;lProszę więc nie tylko osoby, które na KUL dostały się w tym
roku... ale przede wszystkich tych, którzy już tam uczą się od jakiegoś czasu
Tak więc:co jest lepsze? akademik? czy może wynajęcie w 3 jakiegoś
mieszkanka? Jak wygląda życie w akademiku? Czy naprawdę po 00:00nie ma szans
wrócić do akademika? A przecież na jakiś koncert czy cuś;) czasem trzeba się
wybrać? Gdzie lepiej mieszkać?