Gość: adam
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.07.07, 19:28
Witam!!
Wie ktos do kiedy i z jakimi papierami mozna starac sie o akademik?Na stronie
internetowej jest ze do 5 wrzesnia dla studentow 1 roku ale to zalezy od
wydziałow a na stronie wydz.bud nic nie ma na ten temat jescze.
O ktore sie starac a ktorych sie wystrzegac, bo pare ich jest?
Pozdrawiam