Gość: zuza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.03, 11:33 Wraz ze składanymi dokumentami na UW muszę złożyć własnoręcznie napisany zyciorys. Czy ktoś mógłby mi przypomnieć jak to sie pisze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ppp Re: życiorys IP: 212.160.240.* 24.08.03, 18:02 Urodzilam sie.... Skonczylam szkole podst.... Skonczylam LO/Technikum/Liceum Zawodowe.... Otrzymala egzamin dojrzalosci. tyle Odpowiedz Link Zgłoś
acid.burn jeśli masz worda 25.08.03, 18:56 to: otwierasz nowy dokument, klikasz na *plik, potem *nowy, potem *inne dokumenty i tam znajdziesz "kreatora życiorysów". Odpowiedz Link Zgłoś