IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.03, 11:33
Wraz ze składanymi dokumentami na UW muszę złożyć własnoręcznie napisany
zyciorys. Czy ktoś mógłby mi przypomnieć jak to sie pisze?
Obserwuj wątek
    • Gość: ppp Re: życiorys IP: 212.160.240.* 24.08.03, 18:02
      Urodzilam sie....
      Skonczylam szkole podst....
      Skonczylam LO/Technikum/Liceum Zawodowe....
      Otrzymala egzamin dojrzalosci.

      tyle
    • acid.burn jeśli masz worda 25.08.03, 18:56
      to: otwierasz nowy dokument, klikasz na *plik, potem *nowy, potem *inne
      dokumenty i tam znajdziesz "kreatora życiorysów".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka