Gość: Sheila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 23:06 co sądzicie (szczególnie studenci tej uczelni) o UW? uczelnia przyjazna studentom? jaka atmosfera? pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Weronika Re: UW?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 07:56 lepszy APS!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gdabski Re: UW?! 19.03.08, 09:36 Wypowiadanie się o uczelni jako całości nie ma zazwyczaj sensu. /Gdabski Odpowiedz Link Zgłoś