IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 23:06
co sądzicie (szczególnie studenci tej uczelni) o UW? uczelnia
przyjazna studentom? jaka atmosfera?
pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Weronika Re: UW?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 07:56
      lepszy APS!!!!!!!!!!!
    • gdabski Re: UW?! 19.03.08, 09:36
      Wypowiadanie się o uczelni jako całości nie ma zazwyczaj sensu.

      /Gdabski

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka