Gość: pv
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
25.01.09, 21:53
czy naprawde szkoły prywatne maja bardzo niski poziom i szanse na
znalezienie po nich pracy są bliskie zeru? jak jest naprawde?bo kto
prędzej znajdzie prace absolwent WSIiZ ktory skończył tam ekonomie
czy taki który filozofie na UJ?