29.05.09, 18:00
Czy wie ktoś, ile w zeszłym roku trzeba było mieć %, żeby dostać się na MISMaP na UW? Wiem, że co roku progi się zmieniają, ale chciałabym wiedzieć, ile przynajmniej w przybliżeniu trzeba mieć.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka