18.07.09, 18:14
W przyszłym roku będę zdawać maturę i chcę studiować medycynę
Mam ogromną prośbę dla tych którzy dostali się już na wymarzone studia
medyczne abyście napisali mi z jakich książek się uczyliście.
Ja w liceum mam książki z biologii, fizyki i chemii z OPERONU.
Nie wiem czy nauka wyłącznie z nich da pożądane efekty.
Więc jak uczyliście się z innych poproszę o tytuły.
Gdy ktoś zostanie laureatem z to ma jakieś dodatkowe przywileje?
z góry dziękuję za każdą pomoc
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka