Dodaj do ulubionych

SWPS czy UG?

IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.07.09, 00:54
Witam, wprawdzie matura za rok, ale mam pytanie, na co lepiej pójść:
skandyanwistyka na Uniwerku Gdańskim czy na SWPS? Za SWPS bym
płaciła, ale jako że jestem z Wawy, mieszkanie bym miala darmo u
rodziców. Na UG studia są tylko dzienne, czy darmo, ale za to
wynajem mieszkania i życie jako takie bym musiała oplacić. No i
wiadomo, na uniwerek trudniej sie dostać, na SWPS dostane sie na
100%. Wiec jak uważacie: porządnie sie przyłożyć do nauki w 3 klasie
i nastawić sie na UG, czy troche odpuścić i postawic na SWPS? Z
jednej strony przemęczać mi sie nie chce, ale z drugiej co uniwerek
to uniwerek, chce po studiach wyemigrować i niby lepiej mieć papier
państwowej uczelni. Sama nie wiem :/
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka