Dodaj do ulubionych

szkoły policealne

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 18:48
Cosinus czy Żak - gdzie mogę się spodziewać lepszego poziomu nauczania,
podejścia itp.? wybrany kierunek na obu jest bezpłatny..
Obserwuj wątek
    • adziunia Re: szkoły policealne 30.07.09, 09:16
      Ja chodzę do Żaka, w tym roku byłam na dwóch kierunkach, teraz
      zostaje mi tylko drugi rok technika Administracji. Wykładowcy i
      obsługa sekretariatu są naprawdę w porządku, wszystko da się
      załatwić ( miałam cieżki okres w tym roku ale wszystko zaliczyłam).
      Poziom nauczania w różnych miastach różni się, mi tutaj odpowiada.
      • Gość: gość Re: szkoły policealne IP: *.mikolow.net 30.07.09, 10:07
        Szczerze mówiąc akurat o tych szkołach słyszałam strasznie złe opinie, więc
        nawet nie brałam ich pod uwagę przy wyborze szkoły. Polecam TEB Edukacja i AP
        Edukacja - chyba te dwie szkoły reprezentują najlepszy poziom. Ja chodziłam do
        TEBu i byłam zadowolona.
          • Gość: lenka Re: szkoły policealne IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.09, 18:46
            jeśli chodzi o państwowe to bardzo polecam Państwowe Studium
            Stenotypii i Języków Obcych (Ogrodowa).
            jaki kierunek Cię interesuje? szkola oferuje technik prac biurowych,
            administracji i coś z turystyką. ten pierwszy system dzienny i
            zaoczny (polecam dzienny)
            sama chodziłam do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. jeśli
            jednocześnie myślisz też o pracy i studiach, da się wszystko
            zorganizować, wiele osób tak robiło.
            jak masz pytania to pisz
          • adziunia Re: szkoły policealne 30.07.09, 21:13
            Gość portalu: Michał napisał(a):

> Nie lepiej poszukać publicznego studium policealnego? Dla mnie te
            Żaki,Teby itd
            > .
            > to tylko maszynki do robienia kasy

Nauka jest za darmo przez całe 2 lata i jest w trybie zaocznym czyli
            można pogodzić z pracą
          • Gość: PANI MAGGISTER Re: szkoły policealne IP: *.nplay.net.pl 27.08.09, 12:16
            A ja byłam w państwowych szkołach i też mnie nic nie uczyli. Stupień
            polegał tylko od podlizywania się nauczycielom. Tak samo nic nie
            uczyli jak na prywatnych. Studia skończyłam na prywatnych, bo dbali
            przynajmniej o moje praktyki. Miałam bez problemu gdzi e pójść, bo
            wszystko było już załatwione, a w państwowym studium olali nasze
            praktyki i trzeba było się pójść i tułać po zakładach z prośbą. W
            prywatnym na egzaminach było lepiej, bo nie było czegoś takiego, że
            taka krowa nie chce mnie przepuścić na egzaminie, bo jej podpadłam
            za nie chodzenie czy coś innego. Mam za sobą kilka policealnych
            szkół państwowych - bezpłatnych oraz dwie szkoły prywatne ( w tym
            studia) i powiem wam moją ocenę: JESLI WAS STAC TO IDŹCIE DO
            PRYWATNYCH A ZAOSZCZĘDZICIE NERWÓW I UŻERANIA SIĘ Z WYKŁADOWCAMI~!!!!
      • goska_sc Re: szkoły policealne 24.03.15, 09:22
        Sama chodziłam do szkoły policealnej i nie mogę powiedzieć że poziom nauczania był niski. Doskonale zostałam przygotowana do egzaminu zawodowego i dodatkowo pogodziłam naukę z pracą. Może to zależy od szkoły jaką się wybierze i kierunku. Osobiście mogę polecić szkołę omega.
    • kasiula1769 Re: szkoły policealne 19.05.16, 16:40
      ja skończyłam kosmetykę w Delta edukacja. Zostałam świetnie przygotowana do egzaminu państwowego. Nauczyciele bardzo w porządku, żadnych opłat. Pracownia świetnie wyposażona. Polecam.
    • gniesia90 Re: szkoły policealne 26.09.16, 17:36
      Nie czekaj, zrób MEGA KROK w przyszłość i zapisz się już dziś!
      DELTA Edukacja jest szkołą policealną kształcącą słuchaczy na wielu różnorodnych kierunkach nauczania.
      Prowadzimy ciekawe i popularne na rynku pracy kierunki bezpłatne, m.in. :
      BHP, technik drogownictwa, Administracja, Kosmetyka, Asystent Osoby Niepełnosprawnej, Rachunkowość, Turystyka wiejska, Informatyka, Florysta, Weterynaria.
      Zajęcia na w/w wymienionych kierunkach odbywają się w systemie zaocznym- co dwa tygodnie, w soboty i niedziele.
      Kierunki te są w 100% bezpłatne, bez dodatkowych oraz ukrytych opłat.
      Pozostałe kierunki oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach, są to m.in.: architektura wnętrz, filologia angielska/niemiecka, specjalista do spraw kadr i płac, farmaceuta
      U nas NIE płaci się za:
       zapis
       legitymacje
       indeks
       poprawki
       sesję egzaminacyjną
       przeniesienie na inny kierunek
       egzamin końcowy ( by uzyskać tytuł np. technik administracji)
       zaświadczenia o kształceniu oraz zaświadczenia do ZUS-u
      Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej.
      Dla osób pragnących zdobyć wykształcenie średnie proponujemy darmową naukę w Liceum Ogólnokształcącym (na podbudowie szkoły podstawowej, gimnazjum lub po szkole zawodowej od 3 semestru), wystarczy mieć ukończone 16 lat!
      Szczegółowe informacje i pełną ofertę otrzymają Państwo pod nr tel. 798 150 146, 798 150 207,www.delta-edu.pl lub w biurze pod adresem Kuźnicza 10, Wrocław.
      Biuro jest czynne codziennie od 9.00 – 18.00, soboty od 8.00 – 15.00.
      • ak-69 Re: szkoły policealne 28.09.16, 00:31
        Po długiej przerwie w nauce wywołanej problemami zdrowotnymi szkołę policealną traktowałem jako "rozgrzewkę" edukacyjną do studiów.
        Policealną w Gdańsku kończyłem w szkole Cosinus.
        Wiedza wiedzą, ale po samej policealnej w mojej branży IT to trochę za mało, aby się liczyć na rynku pracy.
        Następnym krokiem były uniwersyteckie studia licencjackie, a teraz magisterskie techniczne na politechnice.
        Niby papier nie jest ważny, ale w ofertach pracy liczących się firm IT dwa podstawowe wymogi to wykształcenie informatyczne minimum inżynierskie i bardzo dobra znajomość angielskiego.
        Bez tego już przy wstępnym przeglądaniu przez rekrutera dziesiątek CV kandydatów można odpaść.
      • delta_dukacja Re: szkoły policealne 01.10.16, 11:15
        Zrób MEGA KROK W PRZYSZŁOŚĆ i zapisz się bezpłatnie do szkoły DELTA EDUKACJA we Wrocławiu!
        Rekrutacja nadal trwa! Czekają na Was atrakcyjne kierunki bezpłatne w Naszej Policealnej Szkole Rozwoju Zawodowego np. technik usług kosmetycznych, technik weterynarii, rachunkowość, technik bhp, technik administracji, technik informatyk, florysta. Zostały także ostatnie miejsca w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.
        Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
        Czekamy na Was codziennie w godzinach 9-18, w soboty 8-15
        👍Wrocław, Kuźnicza 10, 798 150 146, wroclaw@delta-edu.pl
    • karolina.ptak88 Re: szkoły policealne 01.12.20, 11:40
      Ja szczerze polecam Szkołę Cosinus w Toruniu i zawsze będę ją wspominała z uśmiechem na twarzy. Nauczyciele mają ogrom wiedzy, którą przekazują w bardzo zrozumiały i ciekawy sposób. Widać, że to ludzie którzy kochają to co robią i na takie zajęcia chodzi się z przyjemnością. Dodatkowo w Sekretariacie można się spotkać z życzliwością i pomocną dłonią :) Skończyłam masaż i pracuję w przychodni:) |Mieliśmy dużo zajęć praktycznych i nauczyłam się wielu technik masażu, w tym właśnie leczniczego :) No i szkoła jest bezpłatna. Same plusy. Polecam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka