Gość: MKLUS@op.pl IP: *.ebox.pl / 217.79.145.* 09.12.04, 09:54 Jaka dodatkowa atrakcja ???basen który nigdy nie powstanie.mieszkaniec z aluzyjnej[w akcie not szczęsliwy posiadacz czesci działki pod basenem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj