hansgrubber 21.12.06, 00:15 Polska kabaretem Europy! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abramsky Re: Chrystus krolem Polski 21.12.06, 00:20 przed Jego ukrzyżowaniem , zpytano go : - czy jesteś Królem Żydowskim ? On odpowiedział : sam to powiedziałeś ! Odpowiedz Link Zgłoś
abramsky Re: Chrystus krolem Polski 21.12.06, 00:41 Sam Chrystus nie przyznł ,że jest królem izraelitów , nie zrozumieli go -" moje Królestwo nie jest z tej ziemi " ani Żydzi , ani Polacy - nie można Chrystusa wziąć w ramy narodowościowe ! Odpowiedz Link Zgłoś
wujekjarek1 Re: Chrystus krolem Polski 21.12.06, 08:16 > - nie można Chrystusa wziąć w ramy narodowościowe ! e tam... nasi wybrańcy potrafią WSZYSTKO... nawet prostytutkę zgwałcić Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul stary kawał mi się przypomniał 22.12.06, 14:04 wujekjarek1 napisał: > nasi wybrańcy potrafią WSZYSTKO... > nawet prostytutkę zgwałcić Przychodzi kobieta do "Pewexu", wyciąga 50 marek. Kasjerka stwierdza, że banknot jest fałszywy, na co kobieta: - Ni pięknie! To znaczy, że zostałam zgwałcona! Odpowiedz Link Zgłoś
nikzmienilem Re: Chrystus krolem Polski 21.12.06, 10:43 Miłościwie nam panujący nie wiedzą , co czynią.Prawdopodobnie nasz aktualny ustrój to "demokracja parlamentarna".Jeśli ustanowią króla,nazywał by się ten kraj "monarchią",niekoniecznie parlamentarną.Tym samym lecą ze stołków co niektórzy urzędnicy,w tym parlament nie ma racji bytu.Kwakwaczyńscy pozbawieni stołków, itd.Niech więc czynią.Nie mamy na to wpływu i tak. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Są większe od Polski kabarety w Europie 22.12.06, 14:02 hansgrubber napisał: > Polska kabaretem Europy! :) Bez kompleksów Hans! Nie jest to tradycyjny kabaret, postmoderna bardziej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3806871.html Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Są większe od Polski kabarety w Europie 22.12.06, 16:37 Zadnych kompleksow - sto lat temu kobiety nie miały praw wyborczych i pomysł o tym że mogą je miec był wielką herezją i mogł smieszyc takich jak Ty, dzis nie smieszy, podobnie bedzie w sprawach obyczajowych np zwiazków homoseksulanych. Oczywiście to co nas śmieszy wiele o nas mówi - Ty nie tylko geograficznie - jestes o wiele bardziej na wschodzie. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul jestem nawet dumny ze swej wschodniości 22.12.06, 16:55 hansgrubber napisał: > Oczywiście to co nas śmieszy wiele o nas mówi - Ty nie tylko geograficznie - > jestes o wiele bardziej na wschodzie. :) By użyć Twej metafory - bliżej mi może nawet do stada żubrów kaukaskich niż białowieskich. I dibrze mi z tym. Twój przykład z prawami wyborczymi dla kobiet też niezły, tylko związku nie widzę. Wiesz, ja zawsze z biologii byłem noga - za nic pojąć nie mogę, skąd u nich się wzięło to dziecko. W Holandii działają jacyś prawnukowie Łysenki? Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Kawał o Miczurinie mi się przypomniał 22.12.06, 16:59 Jak zginął Miczurin? Spadł z wyhodowanej przez siebie truskawki. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: jestem nawet dumny ze swej wschodniości 22.12.06, 19:53 Gdybys przeczytal tekst ktory był "pod linkiem" załączonym przez Ciebie nie musialbys pytac. Okazuje sie ze to nie biologia. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul szczęśliwie nie przeczytałem wcześniej... 22.12.06, 20:03 hansgrubber napisał: > Gdybys przeczytal tekst ktory był "pod linkiem" załączonym przez Ciebie nie > musialbys pytac. Okazuje sie ze to nie biologia. Skłonny raczej byłem domniemywać poł-biologię, tzan, że dzieciak wyniesiony z poprzedniego związku, NOMALNEGO. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: szczęśliwie nie przeczytałem wcześniej... 23.12.06, 12:09 Normalnego. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul na wschód od Łaby to nam nie grozi 24.12.06, 00:31 Może Czechy się wyrwą, poza tym od Bałkanów do Uralu nigdzie takie rozwiązania nie przejdą. I nie chcę Cię martwić Hans - polski fundamentalizm za siedem dni będzie miał w Unii poważnego sprzymierzeńca - równie fundamentalistyczną, tyle że prawosławną Rumunię. Wspólny głos rozsądku zacznie brzmieć donośniej. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: na wschód od Łaby to nam nie grozi 24.12.06, 00:36 Jak bylem w Rumunii ciagle chcieli ode mnie lapowek. Fajnych masz idoli. Wole Holendrow. Ciekawe kto do tej rumunskiej bidy bedzie doplacal? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Re: na wschód od Łaby to nam nie grozi 24.12.06, 00:45 Jak ja byłem w Rumunii, to nikt ode mnie łapówki nie chciał. Kilka tysięcy kilometrów w tym kraju zrobiłem i jakoś nie zgadało się o łapówkach, a "90" nie jeżdżę. Dobrze rozumiem - jesteś przeciwny rozszerzaniu UE? Mnie się zawsze wydawało, że w języku wspólnotowym nie występuje pojęcie "dopłacania do bidy" tylko "solidaryzmu". Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: na wschód od Łaby to nam nie grozi 24.12.06, 00:54 Moze zrobili z tymi dziadami w mundurach porzadek, wypadaloby. Oczywiscie jestem za rozszerzeniem i solidarnoscia - ale nie mam watpiwosci czyj standard - jest wyzszy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Re: na wschód od Łaby to nam nie grozi 24.12.06, 00:57 Ja wolę kraj, w którym na ulicach spotyka się konie od tego, w którym sprzedaje się je na kiełbasy do Włoch. Niech będzie, że to niższy standard. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: na wschód od Łaby to nam nie grozi 24.12.06, 01:10 Na pewno jestes jednym z niewielu. O jakosci np rumunskich domow dziecka sporo pisano, a Ty o koniach. Mnie zawsze bardziej obchodza ludzie, ale rozumiem ze to dla Ciebie niezwykle. serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34250,3693127.html Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul w domu dziecka nie byłem, 24.12.06, 01:24 a konie widziałem. Jak w czasach mego dzieciństwa - coś pięknego. A ludzie? "Językowi" dosyć - te dwa języki zachodnie to u nich zdaje się standard. Rozumiem, że Ty byś zabrał dzieci z rumuńskich ochronek i umieścił je w "rodzinnych" domach dziecka w Holandii, o których było wyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: w domu dziecka nie byłem, 24.12.06, 11:40 Kazda kochajaca rodzina jest lepsza niz dom dziecka. Nawet skladajaca sie tylko z mezczyzn choc rozumiem ze to budzi watpliwosci. Biora sie one z oceny homoseksualizmu i w ogole seksualnosci. W pierwszym przypadku nie jest to dziwne w kraju w ktorym wszystko co nie polskie i katolickie jest podejrzane. A w drugim - trzeba brac poprawke na kulturowa zawartosc tradycji - w Polsce jeszcze w XIX wieku kobiety w okresie menstruacji uwazane byly za nieczyste, dzis seksualnosc jest takim tabu ze nie doczekalismy sie odpowiedniego przedmiotu w szkole, choc ksieza sie wygodnie w niej rozgoscili; oczywiscie najlepsza ilustracja jest prezerwatywa i sprawa AIDS, a w Polsce przedmalzenski seks - niby nie wolno - ale zycie zyciem. Najgorsza polska choroba - zaklamanie, swietoszkowatosc. Pozdrawaim Pawlo. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Wigilijna zagadka w prezencie dla Hansa 24.12.06, 09:22 Gdzie dziś - w Wigilię - gra liga piłkarska? W nawiasie temperatura powietrza w stolicy kraju: a) zlaicyzowanej Francji (+7); b) prawosławnej Grecji (+12); c) katolickiej Hiszpanii (+9); d) postępowej Holandii (-1)? Odpowiedz Link Zgłoś