Dodaj do ulubionych

mBank w Chełmie

19.09.08, 14:54
Ostatnio przechopdziłem lutosławskiego (na przeciwko bazaru) i
zauważyłem że otworzył się w u nas mBank. Pomyślałem wreszcie bo
inne banki już dawno były. Wstąpiłem i założyłem darmowe konto.
Jakby ktoś szukał to polecam. W dodatku miłe Panie :)
Obserwuj wątek
    • magda_m86 Re: mBank w Chełmie 19.09.08, 23:49
      hehe mile panie to na pewno atut wielki :P ja również polecam ten bank, nie ma
      żadnych prowizji, nie "kradną" pieniędzy za kartę raz do roku, ani za
      prowadzenie konta nic się nie płaci. Bankomatów jest w Chełmie coraz więcej i
      można założyć konto przez internet, posłaniec przyniesie wszystkie dokumenty do
      podpisania do naszego domu, więc można załatwić wszystko nie wychodząc z domu, a
      przy takiej pogodzie jak mamy teraz to całkiem rozsądne rozwiązanie :) pozdrawiam :)
      • tomekjot Re: mBank w Chełmie 20.09.08, 10:00
        nie ma jak atoreklama

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka