herasx
19.09.08, 14:54
Ostatnio przechopdziłem lutosławskiego (na przeciwko bazaru) i
zauważyłem że otworzył się w u nas mBank. Pomyślałem wreszcie bo
inne banki już dawno były. Wstąpiłem i założyłem darmowe konto.
Jakby ktoś szukał to polecam. W dodatku miłe Panie :)