Gość: ostrów IP: *.promax.media.pl 19.02.05, 21:01 Brawo Grzesiu!!! Od przyszlego sezonu tylko I liga! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jr możemy jechać po grzesiu.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.05, 21:12 ale prawda jest taka, że radzi sobie naprawdę nieźle w silnej lidze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm Re: możemy jechać po grzesiu.. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.02.05, 00:40 jeżeli to jest silna liga (w której gra zreszta dobrze nasz reprezentant) to ja nie wiem jakim cudem wy sie w ogole domagacie awansów do finałów mistrzostw świata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menda Re: możemy jechać po grzesiu.. IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 20.02.05, 14:27 no z pewnoscia silniejsza niz nasza pozal sie boze ekstraklasa, na ktorej super-gwa\iazdeczkach musimy budowac "sile" naszej reprezentacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Gol Rasiaka, Derby na 4. miejscu IP: *.man.bydgoszcz.pl 19.02.05, 21:15 Oby tylko... Kanapa Kastrata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek No, no... IP: *.osk.enformatic.pl 19.02.05, 21:40 Nabiera nam Grzesiu rutyny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rs Re: No, no... IP: 5.2.* / *.chello.pl 19.02.05, 22:25 no widac bylo geniusza w reprezentacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielkopolanin Re: No, no... IP: *.icpnet.pl 19.02.05, 22:31 No i to jest ciekawe: w Dyskobolii strzelał na zawołanie, w Derby strzela tak - powiedzmy - z zadowalającą częstotliwością, a w kadrze kompletny kołek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartolo Re: No, no... IP: *.mtv.al.charter.com 19.02.05, 23:25 Bo to nie wina Grzesia ale Janosika. Niestety, moim zdaniem z obroncy nigdy nie bedzie dobrego trenera, bo to asekurant a na taktyce w ataku zna sie tak samo dobrze jak ja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielkopolanin Re: No, no... IP: *.icpnet.pl 20.02.05, 02:06 Kurczę, nie sądzę, żeby to Janas był winien! Też tak początkowo myślałem, ale w końcu i w klubie, i w reprezentacji Rasio gra na podobnych pozycjach i ma podobne zadania. I tam je realizuje, a tu nie... Przecież to nie selekcjoner każe mu stać w polu karnym sztywno, jak pomnik Lenina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazz Re: No, no... IP: *.stw-bonn.de 20.02.05, 02:33 Janas jest winien temu, ze Rasiak gra w reprezentacji. Nie jest zlym pilkarzem, ale nie powinien grac w reprezentacji... no najwyzej ze bedzie nareszcie gra skrzydlami z omininciem srodka pola, to bedzie mozna jeszcze raz pogadac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaska Re: Gol Rasiaka, Derby na 4. miejscu IP: *.l4.c2.dsl.pol.co.uk 19.02.05, 22:51 Oby tylko ta forma utrzymala sie do marca! Super forma! Az milo ogladac i do tego facet nadal bardzo skromny w wywiadach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bełchat Re: Gol Rasiaka, Derby na 4. miejscu IP: *.dolsat.pl / *.dolsat.pl 20.02.05, 00:15 Ale kto w niego trafił juz nie jest napisane :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koza16 Re: Gol Rasiaka, Derby na 4. miejscu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 01:03 dokladnie! ktos znowu go trafil w ten pusty leb! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwk Re: Gol Rasiaka, Derby na 4. miejscu IP: *.aster.pl 20.02.05, 01:39 ale on juz gra w pierwszej lidze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Red Guitar FOTKA !! IP: 12.76.97.* 20.02.05, 01:54 ALE WYSMIENITA FOTOGRAFIA !!! TO super zdjecie !! Idzie na tapete ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neonek Mi tez sie podoba... IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 20.02.05, 05:30 Super! Patrze polacy jak inni kibice ciesza sie z goli naszego rodaka! To sa prawdziwi kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chris*** GREGORY, OK!!! IP: *.dynamic.home.xdsl-line.inode.at 20.02.05, 10:55 dobrze, ze skonczyla sie ta nagonka na rasiaka, bo bylo to juz niesmaczne. nie jestem jego sympatykiem, ale golym okiem widac, ze to wartosciowy pilkarz. mysle, ze w anglii wiecej strzela goli, bo partnerzy dogrywaja mu dokladniejsze pilki. czego ewidentnie brak w polandzie. u nas rasiak skazany jest na samodzielne wypracowanie sobie sytuacji do strzalu, a to nie jego styl. dobry substytut do repry tylko mu dobrze dograjcie!. panie janas! rasiak jako osamotniony napastnik to ogromny blad. teorie, ze bedzie stracal gorne pilki do innych mozna wlozyc miedzy bajki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kot Re: Gol Rasiaka, Derby na 4. miejscu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 17:57 Rasiak wali bramy aż miło patrzeć. Światowa klasa niczym Krzynówek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Re: Gol Rasiaka, Derby na 4. miejscu IP: *.aster.pl 20.02.05, 20:04 Odnalazł się w Derby - fajnie. Strzela bramki ok. Miło to słyszeć. Ale mnie nasuwa się jedno pytanie - dlaczego nie potrafił strzelić gola w dogodnej sytuacji z Białorusią - do pustej bramki. Czyżby z Rasiakiem miałoby być tak, jak przed laty z Rudym, Koseckim - oni byli filarami w swoich zagranicznych klubach, a nie umieli odnaleźć się w reprezentacji. Strzelali bramki dla swoich zagranicznych klubów ( Rudy dla FC Koeln, a Kosecki dla Altletico ), a tracili skuteczność w meczach reprezentacji. Nie myślcie sobie, że się czepiam, bo cieszy to, że Rasiak się odnalazł z formą w Derby. Ale ja z maniakalnym uporem czekam na skuteczność w meczach w wykonaniu reprezentacji Polski. Bo jeżeli taka nie nastąpi, to nasunie mi się pytanie: Czy skuteczność Rasiaka wystarczyła by również na mecze w Premiership i czy byłaby taka sama, jaka jest podczas gry w Derby, gdyby grał np. w Arsenalu, Manchesterze, Evertonie i innym klubie Premiership? Kibic Legii pozdrawia kibiców wszystkich polskich drużyn piłkarskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Miki, chyba jesteś za surowy w ocenie IP: *.aster.pl 22.02.05, 18:34 Nie wiem, ale Twoja opinia jest trochę zbyt surowa. Należy się ciszyć, że Rasiak strzela w bramki i zaprocentuje to nawet jak przejdzie do lepszego klubu niż Derby. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś